Natalia Siwiec zdradza sekret swojej szczupłej sylwetki. To prostsze niż myślisz

Natalia Siwiec bardzo szybko wróciła do swojej sylwetki sprzed ciąży. Na najnowszym zdjęciu modelka zaprezentowała fanom swoją perfekcyjną figurę, a fanki zasypały ją pytaniami co robi, aby tak dobrze wyglądać. Odpowiedź gwiazdy zaskakuje!

Natalia Siwiec i jej przepis na szczupłą sylwetkę

Wiele z nas marzy o płaskim brzuchu i pięknej, wyrzeźbionej sylwetce. Natalia Siwiec należy do tych kobiet, które mogą pochwalić się naprawdę szczupłym ciałem, dlatego nie dziwi nas, że jej fanki również chciałby tak wyglądać. Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie pojawiło się wiele pytań o jej sekret świetnej figury. Modelka odpisała na jeden z komentarzy, że kluczem do jej sukcesu jest zdrowe odżywianie oraz ćwiczenia. Jeśli marzysz o zgubieniu kilku, zbędnych kilogramów i poprawieniu swojej kondycji to właściwy czas! W końcu teraz mamy mnóstwo czasu na rzeczy, na której do tej pory nam go brakowało!

Natalia Siwiec zdradza fanom swój plan dnia

Modelka jak wielu Polaków, wspólnie z mężem i córeczką utknęła za granicą. Jak zdradziła Natalia Siwiec, wielu jej fanów pytało ją o plan dnia. Gwiazda pod najnowszym zdjęciem na Instagramie napisała jak teraz wygląda jej dzień. Po przebudzeniu ważne są dla niej ćwiczenia oddechowe według metody Wim Hofa. Następnym krokiem jest wypicie wody z cytryną lub witaminy. Gwiazda nie zapomina o zabawach z córką. Okazuje się, że popularne osoby też muszą wykonywać codzienne obowiązki, takie jak sprzątanie czy pranie. Modelka poświęca też mnóstwo czasu na aktywność fizyczną i medytację.

Natalia Siwiec skrytykowana przez fanów

Pod jednym z ostatnich zdjęć, na których pozuje z córeczką Mią, modelka spotkała się z dużą krytyką wśród swoich fanów. 

Mia kasku nie używa ?

- grzmiał jeden z komentarzy. Natalia Siwiec oraz dziewczynka pozują przy rowerach, jednak uwagę zwraca brak kasku na główce jej córki. W zamian założono maluchowi uroczy kapelusik, który idealnie komponował się z resztą stylizacji Mii. Gwiazda odpowiedziała, że w wypożyczalni rowerów niestety nie było dostępnych kasków, a w sklepach nie mogli ich znaleźć.

Więcej o: