Polska marka Puccini kolejny raz w sklepach Biedronka!

Puccini to polska marka, w której asortymencie znajdziemy nie tylko torebki i walizki, ale również rękawiczki, paski i portfele skórzane. Produkty tej firmy można teraz kupić w sklepach Biedronka w całej Polsce! Sprawdźcie, ile kosztują!

Torebki Puccini w sklepach Biedronka

Skórzana torebka to must have w szafie każdej fashionistki. Puccini należy do jednych z najlepszych marek w naszym kraju, dlatego nie dziwi nas, że o modelach z ich metką marzy wiele kobiet. Dzięki Biedronce teraz to możliwe! Na półkach tego popularnego marketu znajdziemy duże torebki, które kosztują 129 zł oraz małe za 99 zł. Szeroki wybór kolorów oraz fasonów, które doskonale wpasują się w tegoroczne trendy pozwoli na wybranie idealnego modelu. To również doskonały pomysł na świąteczny prezent!

Puccini w BiedroncePuccini w Biedronce Mat. prasowe

Portfele i dodatki od Puccini w Biedronka

Poszukiwania portfela to nie lada sztuka. W Biedronce znajdziemy skórzane produkty o różnej wielkości. Modele w czerwieni, brązie, czerni i granatu kosztują 99 zł. Portfel to także idealny prezent dla bliskiej nam osoby. Pasek, który jest ponadczasowy i wytrzyma lata powinien być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Puccini w swoim asortymencie ma modele, które doskonale sprawdzą się nie tylko kobietom, ale również mężczyznom. 59.90 zł to cena, która pozytywnie zaskakuje! Rękawiczki przydadzą się chyba każdemu podczas zbliżających się mrozów. W Biedronce znajdziemy skórzane modele za 79.90 zł w czarnym i czerwonym kolorze.

Puccini w BiedroncePuccini w Biedronce Mat. prasowe

Walizki Puccini Biedronka

Zbliżające się święta to nie tylko czas prezentów, ale również wyjazdów i podróży. Od dzisiaj w sklepach Biedronka znajdziemy również walizki marki Puccini, które są nie tylko trwałe, ale również niezwykle stylowe. Do wyboru są trzy rozmiary produktów za 79 zł, 129 zł oraz 179 zł. Modele w granatowym kolorze zostały wyposażone w cztery kółeczka, które znacznie ułatwiają prowadzenie walizki. Zamek szyfrowy dodatkowo zabezpieczy bagaż podczas podróży.