Izabela Janachowska ma nową fryzurę

Prezenterka Izabela Janachowska pochwaliła się nowym kolorem włosów i supermodną fryzurą. Zmiana wizerunku doskonale wpisuje się w kluczowe, fryzjerskie trendy jesiennego sezonu.

Izabela Janachowska bardzo dba o swój wygląd, a szczególną wagę przywiązuje do swojej fryzury. Prezenterka do tej pory upinała swoje włosy w wysoki kucyk, jednak postanowiła nieco odmienić swój wizerunek. Na ostatnim balu Fundacji TVN celebrytka pokazała nowy kolor włosów, a kilka dni temu fryzjerka i właścicielka salonu Aneta Klinger, opublikowała na Instagramie post, w którym wyjaśnia, jakim zabiegom stylizacyjnym poddała się Izabela Janachowska.

Zobacz wideo

Izabela Janachowska nowa fryzura 

Właścicielka salonu fryzjerskiego, w którym czesze się Janachowska zdradziła, że celebrytka spędziła na fryzjerskim fotelu ładnych kilka godzin. Jej włosy poddane zostały trzem zabiegom stylizacyjnym - globalnemu rozjaśnieniu, keratynowej regeneracji oraz strzyżeniu. Nowa fryzura Izabeli Janachowskiej doskonale wpisuje się w kluczowe trendy sezonu jesień-zima 2019. Proste włosy do ramion oraz przedłużony bob to najbardziej popularne fryzury damskie ostatnich miesięcy, a kolor blond to ostatnio jedna z najchętniej wybieranych koloryzacji przez znane kobiety. Dzięki odpowiednim zabiegom włosy Izabeli Janachowskiej wyglądają zdrowo i pięknie. 

 

Izabela Janachowska nowy kolor włosów

Odcienie blond cieszą się w 2019 roku ogromnym powodzeniem i na zmianę koloru włosów decyduje się coraz więcej znanych kobiet. Kilka dni temu pisaliśmy o spektakularnej metamorfozie, jaką przeszła modelka Bella Hadid, zmieniając swoje kruczoczarne włosy na kolor blond. Celebrytki zmieniają nie tylko kolor włosów, ale także fryzurę. Joanna Liszowska zaskoczyła wszystkich nowym strzyżeniem - aktorka wyprostowała włosy i zdecydowała się na supermodną grzywkę na boki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.