Joanna Liszowska w nowej fryzurze. Taka grzywka to hit tego sezonu!

Joanna Liszowska zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Aktorka znana z burzy blond loków postanowiła całkowicie zmienić swoją fryzurę. To najmodniejsze cięcie 2019 roku!

Joanna Liszowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze. Post wzbudził lawinę pozytywnych komentarzy, a nowym wizerunkiem aktorki zachwycają się nie tylko koleżanki po fachu, ale także tysiące fanów obserwujących konto Liszowskiej. Metamorfoza Joanny Liszowskiej idealnie wpisuje się w najgorętszy fryzjerski trend sezonu jesień-zima 2019. Grzywka to najmodniejsze cięcie ostatnich miesięcy, a na taką zmianę decydują się nie tylko gwiazdy, ale również tysiące kobiet na całym świecie.

Zobacz wideo

Nowa fryzura z grzywką Joanny Liszowskiej

Aktorka zdecydowała się na dość radykalną zmianę, nie tylko prostując swoje charakterystyczne blond loki, ale także wybierając najmodniejsze cięcie sezonu. Fryzury z grzywką są hitem ostatnich miesięcy, wystarczy zajrzeć na Instagram, żeby przekonać się o ogromnej popularności tego strzyżenia. Joanna Liszowska wybrała fryzurą z grzywką typu curtain bang. To niezwykle modne cięcie inspirowane stylem lat 70. pozwala wysmuklić rysy twarzy, a co najważniejsze pasuje do każdego kształtu twarzy. Nowa fryzura Joanny Liszowskiej zachwyciła fanów aktorki, którzy nie szczędzili w komentarzach komplementów i pochwał. Do grona miłośników nowego wizerunku aktorki dołączyły znane koleżanki.

O ja pierdykam!!! Ależ niesamowicie wyglądasz

- napisała Anna Dereszowska.

Wśród komentujących nową fryzurę Joanny Liszowskiej pojawiły się też głosy, że aktorka przypomina na zdjęciu Izabellę Scorupco.

 

Fryzury z grzywką hitem jesiennego sezonu

Grzywka to obecnie jeden z najgorętszych trendów sezonu jesień-zima 2019. Modne są zarówno grzywki proste, jak i lekko wystrzępione i cieniowane. Grzywka na boki to fryzura, która świetnie pasuje do modnych long bobów, ale równie dobrze wygląda na długich prostych włosach, jak u Joanny Liszowskiej. Takie cięcie sprawia, że okrągła oraz owalna twarz jest optycznie wysmuklona, a rysy nabierają wyrazistości. Grzywka na boki może być dodatkowo wybierana przez kobiety, które mają cienkie włosy i chcą optycznie nadać fryzurze objętości. Fryzury z grzywką tego typu są łatwe do wystylizowania, wystarczy tylko okrągła szczotka i kilka minut modelowania. Dodatkowo grzywka pasuje do różnych upięć, można nosić ją nie tylko do rozpuszczonych włosów, ale także do stylowego koka czy modnego kucyka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.