Paulina Sykut - Jeżyna w płaszczu polskiej marki CANDY! Cena Was pozytywnie zaskoczy!

Prezenterka długi weekend spędziła w Kazimierzu Dolnym. Paulina Sykut - Jeżyna postawiła na luźne i wygodne stylizacje. Na jednym z ostatnich zdjęć pogodynka prezentuje uroczy płaszcz polskiej marki CANDY. Sprawdźcie, ile kosztuje!

Paulina Sykut - Jeżyna w płaszczu CANDY

Płaszcz z najnowszego zdjęcia prezenterki zachwycił jej fanki! Luźny krój z kapturem sprawdzi się niemal do każdej stylizacji. Połączenie trzech kolorów: białego, camelowego i żółtego prostokątami to strzał w dziesiątkę. Długi płaszcz nie tylko ogrzeje nas podczas minusowych temperatur, ale również sprawi, że każdy look będzie niezwykle stylowy! Ten model znajdziemy na stronie marki za 289 zł w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Paulina Sykut - Jeżyna postawiła tym razem na wygodny outfit, dopełniając produktem marki CANDY, sweter i wygodne spodnie.

Paulina Sykut - Jeżyna w czapce popularnej marki WoolWear Luxury

Jesienią oraz zimą ciepła czapka to obowiązkowy element w każdej szafie! Paulina Sykut - Jeżyna doskonale wie, jak dbać o swoje zdrowie i wyglądać przy tym niezwykle stylowo. Prezenterka na wycieczkę do Kazimierza Dolnego zabrała ze sobą swoją ulubioną czapkę w kolorze karmelowym marki WoolWear Luxury, którą wcześniej już wielokrotnie wkładała. Ręcznie wykonany produkt z wełny merino jest bardzo delikatny, miękki i ciepły. Ten model możemy wybrać z modnym pomponem lub bez, tak jak zrobiła to pogodynka. Czapkę znajdziemy w jeszcze czterech innych kolorach: czarnym, białym, żółtym i szarym za 229 zł.

Zobacz wideo

Paulina Sykut - Jeżyna w traperach HEGO'S Milano

Białe trapery z Hego’s Milano to kolejny produkt, który prezenterka wkładała już wielokrotnie. Ulubiony model Pauliny Sykut - Jeżyny, pochodzi z najnowszej kolekcji marki. Został wykonany ze skóry, co może gwarantować nie tylko wygodę, ale również wytrzymałość obuwia. Trapery znajdziemy w sklepie online firmy za 699,99 zł. Możemy je dopasować nie tylko do wygodnych spodni, ale również do spódnic i sukienek o różnej długości. Dzięki nim stworzymy naprawdę drapieżny look!

Więcej o: