Paulina Sykut - Jeżyna w modnym dresie polskiej marki!

Prezenterka przebywa obecnie na krótkich wakacjach z rodziną w górach. Paulina Sykut - Jeżyna podczas urlopu stawia na praktyczne stylizacje, dlatego chętnie sięga po wygodne dresy. Tym razem gwiazda zdecydowała się na produkty znanej, polskiej marki Manifiq&Co.

Paulina Sykut – Jeżyna w dresie Manifiq&Co

Pogodynka znana jest ze swojego zamiłowania do mody. Na szklanym ekranie, ale również w życiu prywatnym, zawsze prezentuje się w modnych, stylowych kreacjach. Paulina Sykut – Jeżyna na publikowanych zdjęciach ze swoich wakacji najczęściej pojawia się w wygodnych dresach. Tym razem wybrała zestaw od Manifiq&Co, znanego, warszawskiego sklepu, który pokochały klientki w całej Polsce. Szarą bluzę MADLENA znajdziemy w sklepie online za 359 zł. Z przodu ozdabiają ją ręcznie naszyte perły, które nadają jej niepowtarzalnego charakteru. Drapowane rękawy to jeden z gorących trendów tego sezonu, dlatego nie dziwi nas, że Paulina Sykut – Jeżyna zdecydowała się na produkt, w którym zostały zastosowane tego typu rozwiązania. Spodnie, które ma na sobie prezenterka, również pochodzą z najnowszej kolekcji Manifiq&Co. DEBRA dzięki swojemu dopasowanemu, ale wygodnemu krojowi, idealnie podkreśla sylwetkę. Szare spodnie tworzą świetny zestaw z bluzą, na którą zdecydowała się gwiazda.

 

Paulina Sykut – Jeżyna w najmodniejszych sneakersach Hego's Milano

Nie jest tajemnicą, że Paulina Sykut – Jeżyna od dawna jest fanką firmy Hego's Milano. Skórzane buty na platformie to w ostatnim czasie jeden z najpopularniejszych modeli! Dzięki zwierzęcemu motywowi, jaki ozdabia obuwie, idealnie wpasowują się w jesienne trendy. Wszelkiego rodzaju zwierzęce printy już od kilku sezonów są jednym z obowiązkowych elementów w szafie każdej fashionistki. Sneakersy pochodzą z najnowszej kolekcji marki i kosztują 549,99 zł.

Zobacz wideo

Paulina Sykut – Jeżyna stawia na rodzinę

Prezenterka nie może narzekać na brak zajęć. Jest jedną z najpopularniejszych prezenterek Polsatu, dlatego możemy ją zobaczyć w wielu projektach realizowanych przez tę stację. Mama Róży dobrze wie, że rodzina jest najważniejsza, dlatego razem z najbliższymi spędza każdą wolną chwilę. Gdy musi wyjechać do innego miasta, a nawet kraju w celach służbowych, chętnie zabiera ze sobą swojego męża Piotra oraz córkę, którzy towarzyszą jej niemal w każdym, ważnym przedsięwzięciu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.