Brązowe włosy: najmodniejsze kolory na jesień

W tym sezonie wracamy do naturalnych odcieni koloru brązowego. O najmodniejszą koloryzację na jesień 2019 zapytałyśmy Dariusza Wójcika, stylistę sztuki fryzjerstwa.

Latem na włosach królowały wszelkie odcienie koloru blond oraz modne sombre. Niezwykłą popularnością cieszyły się również pastelowe kolory, modne były odcienie różu, fioletu, a także szarości i srebra. Jesienią chętniej eksperymentujemy z  naturalnymi barwami, dlatego styliści fryzur przekonują nas do sięgnięcia po wszelkie odcienie brązu - od jasnego, po gorzką czekoladę. Hitem są przede wszystkim ciepłe odcienie koloru brązowego. Ostatnio na taką zmianę koloru zdecydowała się między innymi Natasza Urbańska.

Najmodniejsze brązy na jesień to przede wszystkim te w naturalnych tonacjach, stworzone refleksami z delikatnie przechodzącym gradientem. W tym sezonie warto postawić na cieplejsze odcienie. Jedna z naszych ulubionych palet kolorystycznych to ta z Matrixa - czekoladowe brązy, kolory wpadające w lekkie rudości możecie zobaczyć na naszym profilu @dwcreativegroup
- tłumaczy Dariusz Wójcik, DW Creative Group. 

Trendy na jesień 2019: brązowe włosy z refleksami

Brązowe odcienie włosów doskonale współgrają z delikatnymi refleksami. Hitem jesiennego sezonu jest Caramel drizzle, koloryzacja w której wykorzystuje się ciepłe, karmelowe refleksy na ciemnobrązowych włosach.Caramel drizzle jest niezwykle popularny na Instagramie. Wygląda niezwykle stylowo i elegancko, a co najważniejsze, jest kolorem bardzo uniwersalnym. Na taki odcień zdecydowała się między innymi Dakota Johson.

Ombre brązowe włosy

Koloryzacja ombre cieszy się wciąż ogromną popularnością. Pozwala w łatwy i dość nieinwazyjny sposób zmienić kolor włosów. Jesienią modne będą przede wszystkim jesienne sombre na brązowych włosach oraz orzechowe ombre na ciemnych włosach. Czekoladowe brązy doskonale współgrają z sombre oraz ombre i świetnie podkreślają oczy w kolorze zielonym oraz szarym.

Brązowe włosy - jak pielęgnować

Każde włosy poddane zabiegom koloryzacji potrzebują odpowiednio dobranych produktów do pielęgnacji. Dzięki temu włosy będą nie tylko zadbane i zdrowe, ale także pozwolą na dłuższy czas zachować piękny odcień koloru brązowego.

Każde z nich potrzebują odpowiednich produktów do podtrzymania efektu. Maski zawierające czyste pigmenty to jedne z najrozsądniejszych rozwiązań . Odżywiają włosy, nadają im połysk oraz odświeżają kolor. Nasze ulubione to te z wegańskiej marki Colour Boost Masque REF w odcieniu Cool Chocolate czy intense Copper dostępne w @dwshop.pl
- wyjaśnia Dariusz Wójcik, DW Creative Group.