Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Dziennikarka jest teraz blondynką

Paulina Sykut-Jeżyna nie jest już brunetką! Prowadząca program "Taniec z gwiazdami" dziennikarka zmieniła kolor włosów na blond i zdecydowała się na zupełnie nową fryzurę.

Paulina Sykut-Jeżyna została blondynką

Popularna dziennikarka pochwaliła się nową fryzurę. Na swoim Instagramie Paulina Sykut-Jeżyna zamieściła zdjęcie, na którym widzimy ją w zupełnie nowej odsłonie. Prowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dziennikarka, przefarbowała włosy na modny odcień koloru blond i mocno skróciła włosy. Fanki obserwujące profil Pauliny Sykut-Jeżyny na Instagramie zachwyciły się nowym wizerunkiem dziennikarki i nie szczędziły komplementów. To kolejna znana Polka, która w ostatnim czasie zdecydowała się na zupełnie nową fryzurę. Kilka dni temu Margaret opublikowała na Instagramie zdjęcie w sięgających ramion włosach, a Natasza Urbańska powróciła do swojego naturalnego, ciemnokasztanowego koloru i zdecydowała się na modną fryzurę long bob.

Zobacz wideo

Jesienna stylizacja Pauliny Sykut-Jeżyny

Nie tylko nowa fryzura i kolor włosów zbudziły zainteresowanie obserwatorek. Paulina Sykut-Jeżyna to dla wielu kobiet w Polsce ikona stylu. Dziennikarka często sięga po ubrania popularnych marek odzieżowych, ostatnio pokazała się w bardzo modnej, jeansowej spódnicy z nowej kolekcji Reserved. Na ostatnim zdjęciu dziennikarka ma na sobie bordowy golf z ZARY oraz krótką spódnicę w kratkę polskiej marki Laurella. To idealna na jesień stylizacja, którą można założyć do pracy czy na uczelnię.

 

Paulina Sykut-Jeżyna: życie zawodowe

Dziennikarka współpracuje ze stacją Polsat od 2007 roku. Zaczynała jako pogodynka, a w 2010 roku wzięła udział w programie "Tylko nas dwoje", w którym zajęła pierwsze miejsce. Była prowadzącą wielu popularnych programów - "Must be the Music. Tylko muzyka" czy "Sopot TOPTrendy". Od 2016 roku jest współprowadzącą znanego show "Taniec z gwiazdami".

Paulina Sykut-Jeżyna: życie prywatne

Od 1998 roku dziennikarka związana jest z biznesmenem Piotrem Jeżyną. Para ma dwuletnią córeczkę, Różę. Paulina Sykut-Jeżyna, mimo bardzo wielu zawodowych obowiązków, stara się spędzać jak najwięcej czasu z rodziną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.