Natasza Urbańska ma nową fryzurę. Naturalny brąz i włosy ścięte prosto to hit jesiennego sezonu

Natasza Urbańska zdecydowała się na nową fryzurę i wzorem wielu innych gwiazd, mocno podcięła włosy i przefarbowała je na najmodniejszy odcień brązu. Taka fryzura to hit 2019 roku!

Natasza Urbańska pokazała się na Instagramie w nowej fryzurze. Artystka postanowiła wrócić do koloru zbliżonego do naturalnej barwy swoich włosów oraz zdecydowała się na najmodniejsze cięcie jesiennego sezonu - proste włosy do ramion to najpopularniejsza fryzura 2019 roku.

Natasza Urbańska nowa fryzura

Aktorka jest naturalną brunetką, ale na przestrzeni ostatnich lat często eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Natasza Urbańska była już platynową blondynką oraz szatynką, stosowała różnego rodzaju koloryzacje - ombre oraz supermodny w tym sezonie sombre. Miała proste włosy sięgające poniżej linii ramion oraz całkiem krótkie fryzury. Kilka dni temu na swoim Instagramie artystka opublikowała zdjęcie w zupełnie nowej odsłonie. Natasza Urbańska zdecydowała się wrócić do koloru zbliżonego do naturalnej barwy swoich włosów, czyli ciemnego brązu. Jednocześnie mocno skróciła włosy wybierając najmodniejszą fryzurę 2019 roku, czyli włosy sięgające ramion. Long bob to jedna z wariacji popularnej fryzury wylansowanej w latach 20. przez polskiego mistrza fryzjerstwa, Antoinne'a. Na takie cięcie w 2019 roku zdecydowało się sporo gwiazd - ostatnio podobną, fryzjerską metamorfozę przeszła Margaret.

 

Natasza Urbańska - nowy kolor, nowa długość włosów

Nowa fryzura Nataszy Urbańskiej to dzieło popularnego warszawskiego fryzjera Bartka Janusza, którego salon odwiedza wiele znanych Polek. Na Instagramie stylisty fryzur można zobaczyć najnowsze zdjęcia Agnieszki Więdłochy, Karoliny Pisarek, Kasi Sowińskiej czy Margaret. Natasza Urbańska zdecydowała się nie tylko na ostre cięcie, ale także na zmianę koloru włosów.

Po raz kolejny Natasza oddała się w moje ręce. Po przygodach ze wszystkimi odcieniami blondu, przyszedł czas na naturalny kolor i zdrowe, lśniące włosy

Nowa fryzura Nataszy Urbańskiej bardzo spodobała się fankom artystki, którzy w komentarzach zostawiali same pozytywne opinie.

Natasza Urbańska stylizacje 

Natasza Urbańska to prywatnie żona Janusza Józefowicza, z którym związana jest od 2008 roku. Para ma 11-letnią córkę, Kalinę. Aktorka związana jest z muzycznym teatrem Studio Buffo. Od 2013 roku Natasza Urbańska jest założycielką i współwłaścicielką modowej marki MUSES. Aktorka jest także ambasadorką polskiej marki obuwnicznej Caprice. Aktorka jest miłośniczką klasycznych stylizacji, często wybiera dopasowane damskie garnitury, a jeansy zestawia z białą koszulą oraz szpilkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.