jesien-2011
-
Ciepłe swetry - 260 propozycji!
Zawsze staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom, dlatego dzisiaj, za sugestią jednej z Czytelniczek, przedstawiamy gigantyczny przegląd ciepłych swetrów.
-
Buty na szerokim obcasie
Jeśli kozaki lub botki na jesień i zimę 2011 mają mieć obcas, to koniecznie w formie słupka! Zobacz jakie modele na tym wygodnym podwyższeniu oferują sklepy!
-
Długie naszyjniki - 90 propozycji!
Kolejny trend, który będzie gościł w jesiennych i zimowych stylizacjach - długie naszyjniki!
-
Akcesoria H&M na jesień zimę 2011/12 - lookbook
Zobaczcie jakie dodatki możecie znaleźć tej jesieni w jednej z najpopularniejszych sieciówek na świecie.
-
Wielokolorowe buty na jesień 2011
Przedstawiamy kolejny trend w świecie ulubionych dodatków większości kobiet - multikolor! Czy ta obuwnicza tendencja zagości także w Waszej szafie?
-
Długie swetry - 100 propozycji!
Przedstawiamy murowany hit na jesień i zimę 2011 - długie swetry, które wytypował na jeden z najważniejszych trendów tego sezonu luksusowy e-butik Net-a-porter!
-
Nowa kolekcja bielizny Passionata
Zobacz najnowszy lookbook bielizny Passionata na jesień i zimę 2011/12 z Bar Rafaeli w roli modelki!
-
Kolekcja H&M na jesień 2011
Wiemy, jak będzie wyglądała nowa, jesienna kolekcja H&M. Zobaczcie lookbook na sezon jesień 2011!