Pierwszy butik Elie Tahari w Polsce

W warszawskiej Promenadzie właśnie otworzono pierwszy polski butik izraelskiego projektanta.

Elie Tahari to luksusowa marka modowa, której nazwa pochodzi o imienia i nazwiska nowojorskiego projektanta izraelskiego pochodzenia. Ubrania marki można kupić między w ponad 40 krajach na całym świecie, w tym w londyńskim Harrodsie. W sukienkach Elie Tahari pojawiała się między innymi Beyonce, Jennifer Garner oraz bohaterki "Gossip Girl".

Kim jest Elie Tahari?

Elie Tahari dorastał w izraelskim sierocińcu, a do Nowego Jorku dotarł mając mniej niż 100 dolarów w kieszeni. W latach 70. dorabiał w butiku w Greenwich Village, gdzie zetknął się ze środowiskiem modowym. W dobie disco zaczął projektować imprezowe sukienki i właśnie dzięki nim zdobył popularność. 10 lat później jego znakiem rozpoznawczym stały się dopasowane, kobiece garnitury.

Dziś Elie Tahari to świetnie prosperująca marka, która ma do zaoferowania nie tylko kobiece ubrania, ale również dodatki i biżuterię. W jej ofercie pojawiła się również linia męska.

Najnowsza kolekcja Elie Tahari zainspirowana jest romantyzmem i estetyką gotycką. Znajdziecie w niej przezroczyste, szyfonowe suknie zdobione koronką, bluzki z ażurowymi rękawami, stylowe futrzane etole, które idealnie współgrają z mrocznymi kreacjami. Kolekcja utrzymana jest w gamie czerni i burgundu, a zrównoważona bielą i beżem. Charakterystycznym wzorem są cętki - pojawiają się zarówno na spódnicach, jak i dodatkach - torbach, balerinkach. Świeżości kolekcji dodają śnieżno-białe stylizacje z charakterystycznymi szwedami, bezrękawnikami i marynarkami w roli głównej.

Teraz ubrania Elie Tahari możecie kupić również w Polsce. Butik znajduje się w warszawskim CH Promenada . Czynny jest w godzinach: poniedziałek - sobota: 10.00-21.00, niedziela: 10.00-20.00

W GALERII znajdziecie najnowszą kolekcję Elie Tahari.

Więcej o:
Copyright © Agora SA