Sztuczne futra - wybieramy najlepsze modele w sieci

Temat futer nadal jest kontrowersyjną kwestią. Sztuczne futra mogą być równie ciepłe i efektowne jak prawdziwe. Sprawdź nasze propozycje!

Modne futro

Futra wracają do nas jak bumerang każdej zimy. Tym razem uderzyły ze zdwojoną siłą i z nowymi propozycjami. Na pewno nie będziemy wyglądać nudno. Dodaje szyku, elegancji i niewymuszonego stylu. Dlatego tej zimy, oprócz parki i prostego płaszcza, w Twojej garderobie musi zawisnąć futro . Możemy się kłócić i przedstawiać swoje argumenty, ale wybór sztucznego futra oszczędzi złowrogich spojrzeń i pytań o to, czy wiemy w jakich warunkach futro zostało pozyskiwane.

Kolorowe okrycia

W tym sezonie sieciówki dostarczyły nam wachlarz propozycji fasonów. Od klasycznych krótkich kurtek po długie płaszcze. Jeśli jesteś miłośniczką elegancji, to wybierz klasyczną czerń, jeśli jednak lubisz niebanalne rozwiązania, to w sklepach dostępne są przeróżne wersje kolorystyczne w tym najgorętsze w tym sezonie futra w kolorze bordo i butelkowej zieleni.

Dopasuj długość ze wzrostu

Tego roku najmodniejsze są futra z krótkim włosiem, najlepiej o długości do pasa. Jeśli nie możesz pochwalić się wzrostem modelki, taka opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Futro nie będzie wyglądać 'ciężko' i nie pozbawi Cię kobiecych kształtów. Dla kobiet o wysokim wzroście długie płaszcze nie będą stanowić przeszkody.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci -  Kupony.gazeta.pl

Więcej o: