Futra to nie tylko płaszcze

Jeśli lubisz futra to zimowy okres jest idealny dla ciebie. Sprawdź ile interesujących ubrań i dodatków można znaleźć w wersji futrzanej.

Futro to materiał, który kojarzy nam się przede wszystkim z zimą i tym, że jest on doskonały, aby ogrzać się podczas zimowej przechadzki. Obecnie futrzane materiały stosuje się już nie tylko do wykonania płaszczy czy obszycia nim kurtek, ale pojawia się on także na wielu innych dodatkach.

Futro znajdziemy już teraz jako obszycie butów, sukienek a nawet jako element biżuterii. Jeśli, więc jesteś miłośniczką tego miłego w dotyku materiału to mamy coś dla ciebie. Przygotowaliśmy kilka przykładów ciekawych futer, kamizelek futrzanych oraz akcesoriów.

Zacznijmy od tradycyjnych płaszczy i kamizelek. Na portalu MyBaze znajdziemy np. futrzaną kurteczkę od marki Kill Mint lub niezwykle ciepłą kamizelkę futrzaną od Stylowni24 .

Answear.com proponuje nam natomiast stylową kamizelkę od EMU w kolorze czarnym lub białym oraz futrzaną kurteczkę od marki New Look .

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Przejdźmy teraz do futrzanych ciekawostek. Wiele marek oprócz płaszczy proponuje nam także futrzane dodatki: czapki, rękawiczki, szale.

H&M - komin, rękawiczki, szalik, Tosca Blue - torebki H&M - komin, rękawiczki, szalik, Tosca Blue - torebki  . fot. H&M - komin, szalik, rękawiczki, Tosca Blue - torebki.

Jednak chyba najciekawszą propozycją tego sezonu są futrzane bransoletki od marki Tender December , które można znaleźć na mybaze.com.

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.