Zimowa kolekcja marki Ochnik - przepiękne kurtki, płaszcze i futra oraz dodatki

Synoptycy wieszczą rychłe nadejście ?zimy stulecia?, a marka Ochnik zachwyca bogatą ofertą ciepłych kożuchów, futer, kurtek, płaszczy i dodatków.

Sezon jesień-zima 2013/2014 przyniósł bogactwo wariacji na temat futra, które podbijając światowe wybiegi zagościło zarówno na odzieży, jak i na dodatkach. W salonach Ochnik - obok luksusowych, futrzanych płaszczy i kurtek, czekają oryginalne kamizele z jenota, lisa czy królika oraz futrzane dodatki, takie jak: czapki, kominy, szaliki czy rękawiczki z futrzanym mankietem. Gamę produktów dopełniły skórzane kurtki, których proste formy zyskały efekt glamour dzięki odważnemu połączeniu z futrzanymi kołnierzami .

Delikatne, miękkie futra wnoszą odrobinę niecodzienności, a szeroki wachlarz wzorów i kolorów sprawia, że każda z pań znajdzie coś dla siebie. Ceny dodatków od 99,90 zł, a odzieży od 899,90 zł.

ochnikochnik kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

Do łask światowych projektantów powrócił również kożuch - naturalny i doskonały wybór na najbardziej mroźne dni. Jego niezobowiązujący charakter sprawia, że stanowi świetną alternatywę dla pełnych przepychu futer i doskonale sprawdza się zarówno w eleganckich, jak i bardziej casualowych stylizacjach .

W jesienno-zimowej ofercie znaleźć można długie kożuchy z futrzanymi wykończeniami lub miękko otulającym szyję kapturem oraz krótkie, kożuszane kurtki , o nieco bardziej sportowej linii.

OchnikOchnik kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

Czy najnowsza kolekcja Ochnik gwarantuje, że zima nie będzie nam straszna? Szwedzi mówią, że nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania . Wystarczy się zatem dobrze przygotować do nadchodzącej zimy.

Zajrzyjcie do GALERII i obejrzyjcie zimowe propozycje marki.

Sezon jesień-zima 2013/2014 przyniósł bogactwo wariacji na temat futra, które podbijając światowe wybiegi zagościło zarówno na odzieży, jak i na dodatkach. W salonach Ochnik - obok luksusowych, futrzanych płaszczy i kurtek, czekają oryginalne kamizele z jenota, lisa czy królika oraz futrzane dodatki, takie jak: czapki, kominy, szaliki czy rękawiczki z futrzanym mankietem. Gamę produktów dopełniły skórzane kurtki, których proste formy  zyskały efekt glamour dzięki odważnemu połączeniu z futrzanymi kołnierzami.

Delikatne, miękkie futra wnoszą odrobinę niecodzienności,

a szeroki wachlarz wzorów i kolorów sprawia, że każda z pań znajdzie coś dla siebie. Ceny dodatków od 99,90 zł, a odzieży od 899,90 zł.

Do łask światowych projektantów powrócił również kożuch - naturalny i doskonały wybór na najbardziej mroźne dni.  Jego niezobowiązujący charakter sprawia, że stanowi świetną alternatywę dla pełnych przepychu futer i doskonale sprawdza się zarówno w eleganckich, jak i bardziej casualowych stylizacjach.

W jesienno-zimowej ofercie znaleźć można długie kożuchy z futrzanymi wykończeniami lub miękko otulającym szyję kapturem oraz krótkie, kożuszane kurtki, o nieco bardziej sportowej linii.

Czy najnowsza kolekcja Ochnik gwarantuje, że zima nie będzie nam straszna? Szwedzi mówią, że nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania. Wystarczy się zatem dobrze przygotować do nadchodzącej zimy.

. Zajrzyj do GALERII i obejrzyj zimowe propozycje marki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.