Okulary przeciwsłoneczne - przegląd najmodniejszych wzorów

Nie wiesz jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać na lato? Zobacz co się nosi w tym sezonie!

Kto z nas nie lubi gdy grzeję nas słońce... jednak zapominamy, jak może być ono szkodliwe, zwłaszcza w okresie letnim. Dlatego musimy zawsze pamiętać o ochronie - kremy z filtrami na skórę i okulary przeciwsłoneczne na oczy.

Na szczęście w przypadku okularów chodzi do gry również moda . Oprócz swojej ochronnej funkcji, mogą być one niezwykle modowym gadżetem . W tym sezonie najmodniejsze to te duże, o lekko kocim wykończeniu. Jest to odświeżona wersja stylu retro, który już gościł na wybiegach kilka lat temu. Lecz tym razem nabrał on trochę bardziej futurystycznych kształtów.

Modne również się stały okulary a'la gogle. Zakrywające sporą cześć twarzy, wyglądające jakby je wyciągnięto prosto z filmu science fiction. Ciągle na liście top of the top pozostają takie klasyczne wzory jak aviator czy wayfarer, które wyglądają dobrze na każdej twarzy.

Dobre okulary przeciwsłoneczne to spory wydatek, jest on jednak wart każdej sumy, bo gdy chodzi o zdrowie naszego organizmu pieniądze tak naprawdę nie powinny grać roli!

Partner - materiał

Najmodniejsze wzory okularów

Więcej o: