Adriana Lima nową twarzą Vouge Eyewear

Zobacz sesję zdjęciową Vouge Eyewear z Adrianą Limą.

Vouge Eyewear zaskoczył wszystkich swoją nową kampanią na wiosnę-lato 2015 z udziałem egzotycznych piękności. W nowej sesji zdjęciowej zobaczymy między innymi trzy gwiazdy: brazylijską Adrianę Limę, indyjską piękność Deepikę Padukone oraz chińską aktorkę Liu Shu-Shi. Wszystkie wyżej wymienione gwiazdy są znane ze swojego wyczucia stylu i niezwykłej urody.

Materiały partnerów

zobacz wybrane okulary

Kampania jest skierowana do młodych, pewnych siebie kobiet, które szukają w modzie czegoś wyjątkowego. Zdjęcia wykonane do kampanii są bardzo kolorowe i radosne, co doskonale podkreśla charakter marki Vouge Eyewear.

Adriana Lima dopiero w tym roku dołączyła do ambasadorek marki. Deepika Padukone i Liu Shu-Shi są twarzami Vouge Eyewear już od 2013 roku. Okulary zaprezentowane w lookbooku zostały osobiście wybrane przez każdą z gwiazd dzięki temu są idealnie dopasowane do ich indywidualnych upodobań i charakteru.

Adriany Limy nie trzeba przedstawiać, gdyż jej sława sięga także poza świat mody i obecnie jest uznawana nawet za ikonę popkultury. Modelką jest już od 10 lat. Brała udział w najbardziej prestiżowych pokazach mody na całym świecie oraz widniała na okładkach najbardziej znanych i renomowanych modowych magazynów. Do tej pory odnosi wiele sukcesów zawodowych.

A tak o Adrianie Limie mówi Mariavittoria Di Stasi, dyrektor ds. marki Vogue Eyewear: "Adriana jest ucieleśnieniem wyobrażenia kobiety Vogue Eyewear. Jest zabawna, pociągająca i jest ikoną mody. Angażując do naszej kampanii te trzy modelki, pragniemy podkreślić, jak ważne dla Vogue Eyewear są kobiety na całym świecie. Nawet jeśli bardzo się różnią i pochodzą z różnych zakątków świata, są jednakowo ważne i cenne, reprezentując wszystkie kobiety - każda poprzez swój charakterystyczny styl i szyk. "

Sesja zdjęciowa z udziałem modelki została zrealizowana w Buzios w Brazylii, czyli legendarnej miejscowości słynnej dzięki Brigitte Bardot. Autorką zdjęć jest Ellen von Unwerth, która już wiele razy pracowała z jednymi z najpiękniejszych kobiet na świecie. Sama Adriana Lima była niezwykle podekscytowana możliwością wzięcia udziału w tej kampanii: "To niesamowite, że sesja dla Vogue Eyewear odbyła się w moim kraju, w Brazylii. To naprawdę wyjątkowa kolekcja charakteryzująca się niezwykle kobiecym wyglądem i żywymi kolorami, które sprawiają, że okulary te są idealne dla każdej kobiety i nadają się na każdą okazję. "

Mariavittoria Di Stasi,

dyrektor ds. marki Vogue EyewearMariavittoria Di Stasi,dyrektor ds. marki Vogue Eyewear

Zdjęcia z sesji z Adrianą Limą możecie obejrzeć u nas w galerii powyżej. Serdecznie zapraszamy!

Materiały partnerów

zobacz najciekawsze okulary przeciwsłoneczne

Więcej o: