Zespół Avanti24

Katarzyna Żechowicz - kierownik zespołu Avanti24

Katarzyna ŻechowiczKatarzyna Żechowicz fot. Michał Mutor fot. Michał Mutor

Jest dziennikarką i pasjonatką Włoch. Stypendystka rządu włoskiego, ukończyła z wyróżnieniem studia o modzie na najstarszym w Europie Uniwersytecie Bolońskim. Oprócz tego jest absolwentką dziennikarstwa i italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Zespołem Avanti24.pl kieruje od sierpnia 2019 roku. W modzie najbardziej ceni ekstrawagancję. Kolekcjonuje zagraniczne czasopisma, wśród których szczególne miejsce zajmuje włoska edycja Vogue'a. Uwielbia kuchnię śródziemnomorską, a każde wakacje spędza w ukochanej Kalabrii.

https://www.instagram.com/kasiazecho/

Joanna Szczurek

Joanna SzczurekJoanna Szczurek Fot. Michal Mutor Fot. Michal Mutor

Zawsze energiczna i uśmiechnięta absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonatka malarstwa, muzyki i mody, z którą już od dzieciństwa wiązała swoją przyszłość. Miłośniczka stylistyki Balmain, barokowych wnętrz i czekolady. W Avanti24.pl prowadzi autorski cykl "Sezon na", w którym pokazuje na sobie aktualne kolekcje marek. W poniedziałki zobaczycie ją na instagramowym stories jako współprowadzącą "Beauty Monday".

Aleksandra Falkowska

Ola F.Ola F. fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Absolwentka dziennikarstwa, która przygodę z pisaniem rozpoczęła w czasie studiów. Redakcja to wymarzone miejsce pracy. Miłośniczka zwierząt. Nie wyobraża sobie życia bez kotów i... dobrej czekolady! Uwielbia kosmetyki. Śledzi nowości na rynku kosmetycznym - zwłaszcza do pielęgnacji twarzy i włosów. W Avanti24.pl pisze jednak nie tylko o urodzie. Prowadzi cykl "Moda plus" z poradami dla dojrzałych kobiet i wybiera perełki z nowych kolekcji sieciówek.  

Paulina Bukarewicz

Paulina BukarewiczPaulina Bukarewicz fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Studentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Wielbicielka polskiej literatury współczesnej, dobrej muzyki i białego wina. W modzie uwielbia ponadczasową klasykę i minimalizm. W Avanti24.pl prowadzi cykl o ikonach mody, wspominając najlepsze kreacje księżnej Diany czy Beyonce. W piątki publikuje na Instagramie stories poświęcone kulturze.

Wiktoria Nestoruk

Wiktoria NestsorukWiktoria Nestsoruk fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Absolwentka Filologii Polskiej, Warszawianka, którą najczęściej spotkasz z kawą! Miłośniczka dobrej prozy, dwurzędowych garniturów i czarno-białych filmów. Od zawsze uwielbiała modę i sztukę. To z nimi wiąże swoją przyszłość. W wolnych chwilach tworzy na swojej autorskiej stronie internetowej vickinestoruk.com i oddaje się flanerstwu. Nie pogniewałaby się za uroczy domek na południu Francji i szpilki od Manolo Blahnik! W Avanti24.pl relacjonuje najnowsze trendy - te z wybiegów i "street style". 

https://www.instagram.com/vickinestoruk/

Paulina Żmudzińska 

Paulina ŻmudzińskaPaulina Żmudzińska fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Życie gwiazd nie ma przed nią tajemnic. Codziennie relacjonuje na łamach Avanti24.pl ich najlepsze stylizacje.  Interesuje się też nowinkami kosmetycznymi. Prowadzi nasze sociale - Facebook i Instagram Avanti. W swoich stylizacjach ceni sobie wygodę, którą łączy z ulubionymi trendami. Kocha psy i nie wyobraża sobie życia bez słodyczy i zimnej Pepsi.  

Agata Zielińska 

Agata ZielińskaAgata Zielińska fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Absolwentka dziennikarstwa, która od wczesnych lat interesuje się modą i urodą. Chętnie zgłębia tajniki pielęgnacji i makijażu. W poszukiwaniu kosmetyków doskonałych sięga po produkty naturalne i wegańskie. Uwielbia oryginalne ubrania, które są eleganckie i ponadczasowe - według niej czerń to kolor doskonały, dlatego to on dominuje w jej garderobie. Wciąż ogląda te same filmy i czyta te same książki, bo lubi znać ich zakończenie. Jej marzeniem jest podróż do USA i Tajlandii. W Avanti24.pl jest m.in. autorką rankingów z serii "Top 15 butów na wesele".

Natalia Szyperek

Natalia SzyperekNatalia Szyperek fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Artystyczna dusza - już od 6 roku życia związana z waltornią i muzyką. Absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka fotografii, książek, dobrych seriali i... kotów. W Avanti24.pl pisze o wszystkim, co na czasie - od seriali Netflix po nowinki z gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.

Wioleta Bednarczyk

Wioleta BednarczykWioleta Bednarczyk fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Dziennikarka oraz certyfikowana specjalistka ds. e-commerce i social media. Komunikacją marketingową zajmuje się od 2010 roku, aktualnie w serwisach Czterykaty.pl i Avanti24.pl. W tym ostatnim publikuje artykuły z dziedziny popkultury. Przez wiele lat związana była z magazynem Shape. Jest członkiem Polskiej Akademii Olimpijskiej oraz stypendystką International Olympic Academy w Grecji i studiów doktoranckich w AWF Warszawa. Uwielbia podróże i ponadczasowe wzornictwo użytkowe. W wolnym czasie dekoruje i projektuje wnętrza oraz prowadzi blogostronę Glamloft. W 2014 roku wyróżniona przez Creatora za najlepszy projekt wnętrza.

Zespół SEO

Beata Aduckiewicz

Beata AduckiewiczBeata Aduckiewicz fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Pisze dla Avanti24.pl już od kilku lat. Docenia niebanalne i pomysłowe stylizacje. Lubi też wszelkie kosmetyczne nowinki. Uwielbia czarną, smakową kawę, indyjskie jedzenie, słonie i wzorzyste tkaniny. W wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę na temat kultury Indii, uczy się języków, podróżuje i szuka nowych seriali do obejrzenia.

Angelika Sobańska

Angelika SobańskaAngelika Sobańska fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przygodę z dziennikarstwem zaczęła w czasie liceum, pisząc do czasopisma kółka historycznego na temat przedwojennej Warszawy. W modzie podoba jej się elegancja w stylu retro. Ponadto fanka naturalnych kosmetyków z dobrym składem, zamkniętych w szkle. W wolnych chwilach lubi uczyć się nowych rzeczy z różnych dziedzin, m.in. języków obcych.

Julia Sześciło

Julia SześciłoJulia Sześciło fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Moda to dla niej piękny sposób na wyrażanie siebie, którą kocha za nieograniczone możliwości. Lubi w niej oryginalność, klasykę i minimalistyczne formy. Wolne chwile spędza na łonie natury w towarzystwie swoich ulubionych płyt. Uwielbia pływać w jeziorze, kawę z Kenii i Etiopii, stand up, kryminały i literaturę piękną.

Aleksandra Matczuk

Aleksandra MatczukAleksandra Matczuk fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Absolwentka dziennikarstwa, obecnie studentka socjologii biznesu i mediów. Moda to dla niej sposób na pokazanie swojej osobowości, a pielęgnacja to chwila relaksu dla ciała. W wolnym czasie podróżuje i spędza aktywnie czas. Uwielbia włoskie jedzenie, spotkania z przyjaciółmi i dobry film na wieczór.