Zespół Avanti24

Adrianna Olejnik - kierowniczka zespołu Avanti24

Adrianna OlejnikAdrianna Olejnik Archiwum prywatne Adrianna Olejnik

Z wykształcenia polonistka oraz absolwentka studiów podyplomowych na VIAMODZIE, szkole wyższej mody i designu na kierunku Art Director/Stylista/Visual Merchandiser. Uwielbia oglądać zachody słońca, a w jej torebce zawsze znajduje się notes, na kartach którego zapisuje pomysły i inspiracje. W modzie docenia przede wszystkim jej wielowymiarowość, która może wyrażać się w artystycznej wizji projektanta, praktycznym aspekcie zakupowym lub być sposobem na podkreślenie swojego indywidualizmu oraz określenie społecznego i kulturowego ja. Fanka bajkowych projektów Ellie Saab, na co dzień wybierająca prostotę z delikatną nutką finezji. Dobra książka, psychologiczny film i oczyszczający umysł bieg po parku to jej sposoby na złapanie oddechu w codziennym wirze pracy.

Joanna Szczurek - starsza specjalistka e-commerce

Joanna SzczurekJoanna Szczurek Fot. Michal Mutor

Zawsze energiczna i uśmiechnięta absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pasjonatka malarstwa, muzyki i mody, z którą już od dzieciństwa wiązała swoją przyszłość. Miłośniczka stylistyki Balmain, barokowych wnętrz i czekolady. 

Agata Zielińska - starsza specjalistka e-commerce

Agata ZielińskaAgata Zielińska Agata Zielińska

Absolwentka dziennikarstwa, która od wczesnych lat interesuje się modą i urodą. Chętnie zgłębia tajniki pielęgnacji i makijażu. W poszukiwaniu kosmetyków doskonałych sięga po produkty naturalne i wegańskie. Uwielbia oryginalne ubrania, które są eleganckie i ponadczasowe - według niej czerń to kolor doskonały, dlatego to on dominuje w jej garderobie. Wciąż ogląda te same filmy i czyta te same książki, bo lubi znać ich zakończenie. Jej marzeniem jest podróż do USA i Tajlandii.

Marta Podściańska - autorka treści e-commerce

Marta PodściańskaMarta Podściańska Marta Podściańska

Estetka, która błądzi między minimalizmem Francuzek a uroczymi akcentami Koreanek. Czerpie inspiracje ze świata street style'u i popkultury. Z fascynacją ogląda pokazy, piszę o nowościach w modzie, urodzie oraz zajmuje się Instagramem. Uwielbia stylistykę Loewe i Nanushki. Absolwentka filologii polskiej na UW, szczególna miłośniczka romantyzmu, modernizmu i literatury dziecięcej. Ceni sobie dobrą kuchnię i samotne wieczory z anime. Nic nie cieszy ją bardziej niż powiew wiosny i herbata ryżowa w towarzystwie jej maltanki Nutki. Jej marzeniem jest podróż do Korei, Japonii i parku rozrywki Harry'ego Pottera.

Zobaczcie jej Instagram: www.instagram.com/m_sendii/

Justyna Laskowska - autorka treści e-commerce

Justyna LaskowskaJustyna Laskowska Fot. Archiwum prywatne

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Lubi obserwować zmieniające się trendy modowe i makijażowe. Swoje zainteresowania wykorzystała przy pisaniu pracy magisterskiej, którą poświęciła ubiorom w XVIII wieku. Praca w Avanti24.pl pozwala jej na połączenie zdobytego wykształcenia z zamiłowaniem do mody i urody. W wolnych chwilach lubi czytać thrillery i kryminały. Z wielką przyjemnością ogląda dobre seriale i słucha muzyki. Z aktywności sportowych największą radość sprawia jej jazda na rowerze. Nie wyobraża sobie życia bez swojego kota i pizzy.

Paulina Szymczak - autorka treści e-commerce

Paulina SzymczakPaulina Szymczak Paulina Szymczak

Z zamiłowania projektantka mody a od paru lat zawodowo związana z marketingiem. Miłośniczka mody i dobrej kawy. Uwielbia minimalizm i ponadczasowe trendy. Kocha podróżować i odkrywać nowe miejsca, a we Włoszech czuje się jak w drugim domu. Idealny sposób na spędzenie wolnego popołudnia? Spacer i kawa na mieście w dobrym towarzystwie. 

Natalia Szyperek - autorka treści e-commerce

Natalia SzyperekNatalia Szyperek fot. archiwum prywatne

Artystyczna dusza - już od 6 roku życia związana z waltornią i muzyką. Absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka fotografii, książek, dobrych seriali i... kotów. W Avanti24.pl pisze o wszystkim, co na czasie - od seriali Netflix po nowinki z gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.

Zespół SEO

Paulina Kujaczyńska - starsza specjalistka e-commerce

Weronika Sobczyk - specjalistka e-commerce

Zuzanna Karczmarczyk - specjalistka e-commerce

Angelika Sobańska - autorka treści e-commerce

Izabela Weśniuk - autorka treści e-commerce

Korekta

Iwona Kmita

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.