Małgorzata Kożuchowska w płaszczu w zaskakującym kolorze. Uwagę zwraca też jej wyjątkowy towarzysz

Małgorzata Kożuchowska już jakiś czas temu podjęła współpracę z polską marką Lasocki i firmą CCC. Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie, oprócz butów z asortymentu firmy, której jest ambasadorką, aktorka ma na sobie płaszcz w oryginalnym i niespotykanym na co dzień kolorze! "Model", który również pojawił się na fotografii, skradł serca jej wiernych fanów!

Małgorzata Kożuchowska w klasycznym płaszczu

Aktorka od lat uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd w naszym kraju. Ostatnio Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje nie tylko buty marki Lasocki, ale również wyjątkowy płaszcz. Model o prostym, klasycznym kroju wyróżnia niecodzienny kolor. Popularne są płaszcze w brązie, beżu lub czerni, jednak artystka zdecydowała się na zieleń. Ta barwa świetnie współgra z jej słowiańską urodą. Niestety nie wiadomo, na model jakiej marki postawiła tym razem gwiazda, jednak decydując się na zakup nowego płaszcza, warto poszukać produktów w ciekawych i niespotykanych kolorach.

Najmodniejsze płaszcze na zimę.

Małgorzata Kożuchowska w kampanii Lasocki

Małgorzata Kożuchowska chętnie wspiera polskie marki. Ostatnio gwiazda została dumną ambasadorką firmy Lasocki. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie aktorka, oprócz płaszcza, ma na sobie botki, które można znaleźć w asortymencie sklepów CCC. Klasyczny model w czarnym kolorze możemy dopasować do wielu stylizacji. Uwagę zwraca też wyjątkowy „model”. W sesji uczestniczył pies artystki, Grey, który zachwycił jej fanki.

Małgorzata Kożuchowska na pomoc dzieciom

Jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska ogłosiła, że z okazji zdobycia miliona obserwujących jej profil na Instagramie, organizuje zbiórkę pieniędzy na sprzęt komputerowy dla dzieci z najuboższych rodzin. Celem akcji „Milion na milion” jest zgromadzenie miliona złotych, który pomoże najmłodszym w zdobyciu należytej edukacji. Do tej pory zgromadzono ponad 176 tysięcy złotych. Małgorzata Kożuchowska już dostarczyła pierwszy sprzęt wybranym rodzinom. W akcję zaangażowały się także inne gwiazdy: Anna i Robert Lewandowscy oraz Ada Fijał.