Irina Shayk zadaje szyku w skórzanym garniturze od polskiej projektantki. Ten oryginalny kolor hit na jesień 2020!

Irina Shayk to kolejna fanka ubrań zaprojektowanych przez Magdę Butrym. Modelka zaprezentowała się ostatnio w skórzanym garniturze, który wyróżnia niezwykle oryginalny kolor. Musicie zobaczyć ten look!

Irina Shayk w garniturze Magda Butrym

Damskie garnitury cieszą się w ostatnim czasie niezwykłą popularnością. Na jeden z tych strojów zdecydowała się także modelka, Irina Shayk. Gwiazda włożyła model zaprojektowany przez Magdę Butrym, który pochodzi z jej wiosennej kolekcji na 2020 rok. Marynarka i spodnie wyróżnia prosty krój i niebieska skóra, z której zostały wykonane oba produkty. Skórzane ubrania są nie tylko supermodne, ale także trwałe, dzięki czemu możemy się z nich cieszyć przez więcej niż jeden sezon. Niestety oba modele nie są już dostępne w sklepie internetowym projektantki, jednak na popularnej platformie mytheresa.com udało nam się znaleźć te spodnie na wyprzedaży. Teraz, po 50% rabacie, można je zdobyć za 705 euro, co w przeliczeniu daje nam ok. 3200 zł.

Irina Shayk i jej sposób na modę

Irina Shayk to jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Jej stylem inspiruje się miliony kobiet. Na czerwonym dywanie gwiazda chętnie podkreśla swoją perfekcyjną figurę i eksponuje długie nogi. Jednak na co dzień celebrytka stawia na wygodę, nie rezygnując jednak z najgorętszych trendów. Modelka wychowuje 3-letnią córeczkę. Jako mama, najczęściej sięga po komfortowe jeansy, które dopełnia ciekawymi bluzkami, topami i swetrami.

Magda Butrym i jej kolejny, wielki sukces

Magda Butrym, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, polskich projektantek na świecie. Po jej projekty sięgała już m.in. Beyonce, Jennifer Lopez czy Hailey Bieber. Teraz to Irina Shayk zdecydowała się na ubrania z jej metką. Produkty z kolekcji Polki dostępne są w najlepszych sklepach na całym świecie, w tym na ekskluzywnych platformach, takich jak np. mytheresa.com, obok takich nazwisk jak: Gucci, Alexander McQueen czy Valentino.