Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z Moliera 2 stworzyła kolekcję czapek z daszkiem. Kosmiczna cena zszokowała jej fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła swoich fanów informacją, że wspólnie z Moliera 2 stworzyła wyjątkową kolekcję czapek z daszkiem. Modele z wizerunkiem jednego z jej czworonożnych przyjaciół można już znaleźć w sprzedaży. Cena jednak zwala z nóg!

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej nowa kolekcja czapek

Czy mamy tutaj wielbicieli psów? Jeśli tak, to ta kolekcja z pewnością przypadnie wam do gustu! Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie ze sklepem Moliera 2 przygotowała autorką linię czapek z daszkiem, na których znalazł się wizerunek jednego z jej ukochanych psów, Georgio. Do sprzedaży trafiły dwa modele w kolorze szarym i pudrowym różu. Online te modele znajdziemy za 399 zł, co zszokowało nawet najwierniejszych fanów gwiazdy.

Jeśli komuś naprawdę zależy na zwierzakach, to niech lepiej wpłaci te 400 zł na fundację, albo kupi za to koce i karmę i zawiezie do schroniska, a nie wyda na czapkę???????????? bo marna część idzie z tej kwoty na zwierzęta??
Cena 399 zl??? Żart?

Obserwatorzy na Instagramie celebrytki nie kryli rozczarowania kwotą, którą trzeba zapłacić za zaprojektowany przez nią produkt. 

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan Mat. prasowe Moliera 2

Małgorzata Rozenek-Majdan na pomoc zwierzętom

Okazuje się, że część zysku ze sprzedaży zaprojektowanych przez prezenterkę czapek zostanie przekazana na rzecz aż dwóch organizacji:  Fundacji SOS Bokserom oraz Załodze Bulldoga. Jak zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan, od dawna przygląda i podziwia pracę tych fundacji, którym los psów nie jest obojętny. Chętnie też udostępnia na swoim Instagram Stories informacje o potrzebujących zwierzętach, które poszukują nowego domu. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

Zanim Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła fanom na Instagramie efekty jej współpracy z Moliera 2, na jej Instagramie pojawił się post, który wzbudził spore kontrowersje. Prezenterka zachęcała fanki do zakupów używanej odzieży i dodatków, prosząc fanów, aby racjonalnie robili swoje zakupy. Błyskawicznie pod postem pojawiły się komentarze zarzucające gwieździe hipokryzję i to, że prosi o to fanów, a sama często kupuje nowe ubrania. „Perfekcyjna Pani Domu” szybko odniosła się do tych zarzutów na swoim Instagram Stories. Celebrytka zdradziła, że sama często korzysta z usług jednego ze sklepów, gdzie może kupić markowe, jednak używane rzeczy, których stan w dalszym ciągu zachwyca. Podkreśliła także, sama też chętnie sprzedaje swoje ubrania dając im w ten sposób szansę na drugie życie.