Akcja dekalcyfikacja! Poznaj nową linię Kérastase Premiere. Dzięki tym produktom włosy będą zdrowe i lśniące!

Twoja pielęgnacja nie przynosi efektów? Powód może cię zaskoczyć! Nowość od marki Kérastase to najlepsze antidotum. Efekt? Gładkie, lśniące i zdrowe włosy!

Kérastase

Woda, której używamy do kąpieli i mycia włosów, zawiera dużą ilość wapnia. Jest ono niczym kryptonit dla włosów. W miarę gromadzenia się może prowadzić do trwałych uszkodzeń.

Nadmiar calcium na zewnątrz włosa i pomiędzy łuskami może powodować, że włosy stają się szorstkie i matowe. Wyobraź sobie pokrytą kamieniem szklankę z białymi plamami po wodzie. Spróbuj wyobrazić sobie taką sytuację na włóknach włosów, a zrozumiesz, że nie jest ona korzystna.

Wapń może przenikać aż do warstwy keratynowej znajdującej się w głębi włosa. Z czasem może to spowodować, że włosy staną się sztywniejsze, bardziej kruche i podatne na złamania, zwłaszcza, jeżeli dodatkowo będą poddawane chemicznym zabiegom fryzjerskim. 

Nowość Première o podwójnym działaniu usuwa z włosów nadmiar Calcium, które prowadzi do ich łamliwości oraz odbudowuje zerwane wiązania keratynowe. 

Coraz więcej kobiet zauważa problem, że bez względu na to, jakich kosmetyków używają, uszkodzenia włosów wciąż powracają. Problemem jest odkładanie się zawartego w wodzie calcium, które osłabia włosy. Po opublikowaniu 12 patentów i przeprowadzeniu ponad 600 testów odkryliśmy prawidłową kombinację kwasu cytrynowego (usuwającego calcium) oraz glicyny (naprawiającej uszkodzenia), która nadaje Première jego moc.

Kwas cytrynowy w 3%-owym stężeniu, ma postać cząsteczkową z trzema ramionami, które łączą się z calcium, wychwytują go i eliminują. Glicyna w 5%-owym stężeniu jest wystarczająco mała, aby przeniknąć do najgłębszych warstw włókna w celu przywrócenia włosom siły. I - voila! Włosy powracają do swojego oryginalnego stanu.

Edine Ahbich - Globalny Dyrektor Naukowy Kérastase

 

"Première powstało dzięki bezprecedensowemu odkryciu naukowemu, które wykazało, że calcium (wapń) zawarte w wodzie wzmaga skutki uszkodzeń włosów. Zrozumienie tej zależności pozwoliło nam stworzyć gamę produktów, która najpierw dekalcyfikuje włosy, a następnie naprawia je pomagając odbudować wiązania keratynowe. Première zapewnia długotrwałą, skuteczniejszą i intensywniejszą naprawę włosów niż kiedykolwiek wcześniej. Wprowadzenie Première na rynek sprawia, że nasze motto „You dare, We care" staje się jeszcze bardziej aktualne. Nasze niezwykłe ambasadorki, Emily Ratajkowski i Ebonee Davis wdrażają je codziennie w życie inspirując nas, aby w pełni i z odwagą wyrażać siebie dzisiaj i w przyszłości. Wyzwól swoją wewnętrzną siłę" - Rosa Carriço, Globalna Dyrektor marki Kérastase.

Składniki aktywne

3% kwas cytrynowy działa deklalcyfikująco. Organiczny kwas cytrynowy wychwytuje i eliminuje nagromadzone Calcium od powierzchni aż po rdzeń włosa, usuwając nadmiar wapnia oraz zmniejszając matowość i sztywność włosów. 

5% Glicyna ma działanie naprawcze. Po usunięciu Calcium ten aminokwas przenika do wewnętrznej warstwy włosa, pomagając odbudować zerwane połączenia w łańcuchu keratynowym, co może znacząco zmniejszyć łamliwość włosów. 

Peptydy działają wzmacniająco. Ten łańcuch aminokwasów pomaga wypełnić i uszczelnić powierzchnię włosa, co sprawia, że włókno włosa jest mocniejsze, nawilżone i lśniące.

Nowa linia Première to:

1. Odbudowująca kąpiel dekalcyfkująca

2. Odbudowująca odżywka dekalcyfkująca

3. Odbudowująco regenerująca maska

4. Termoochronne odbudowujace serum

5. Nadający połysk odbudowujący olejek

6. Odbudowujący koncentrat dekalcyfkujący po kąpieli

Marka Kérastase od 1964 roku buduje swój sukces, dostarczając niezwykle skuteczne rozwiązania do pielęgnacji skóry głowy i włosów poprzez wyjątkowe produkty i Rytuały dostępne tylko w salonach współpracujących z marką, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. A to wszystko poparte badaniami naukowymi, profesjonalną wiedzą i rozumieniem oczekiwań konsumentów wobec pielęgnacji włosów.

Dziś marka Kérastase jest obecna w przeszło 60 krajach, a jej społeczność liczy około 150 000 Fryzjerów. Filozofią marki jest pielęgnacja na pierwszym miejscu, która wykracza poza produkty i polega na dbałości nie tylko o wszystkie rodzaje włosów i wszystkich klientów, a także o świat, w którym żyjemy. Kérastase angażuje się w poprawę swojego wpływu na planetę, korzystając z innowacji w celu zredukowania swojego śladu wodnego i chronienia zasobów naturalnych. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.