Nowy zapach z linii Alien Goddess Mugler. Kobiecość zamknięta w butelce

Wszystko zaczęło się w 2021 roku, kiedy to - razem z premierą Alien Goddess Eau de Parfum - narodziła się nowa definicja kobiecości. Rok później pojawił się mocniejszy wariant Alien Goddess Intense. Dziś Mugler otwiera nowy rozdział tej historii: Alien Goddess Supra Florale. Słoneczna bogini Mugler powraca w nowej, wzbogaconej o aromaty kwiatowe odsłonie.

WIĘCEJ NIŻ ZAPACH - NIEZWYKŁE, KWIATOWE DOŚWIADCZENIE

Alien Goddess Supra Flora to zapach, który idealnie uzupełnia gamę damskich perfum Mugler. Olśniewający flakon w kolorze różowego złota, skrywa w sobie mieszankę trzech kwiatów ukazującą oryginalne i ultrakobiece połączenie.

Orzeźwiające objawienie

Nutą, która otwiera tę podróż jest świeży i charakterystyczny zapach kwiatu kaktusa. Zadziorny zewnątrz, kryje w sobie niezwykłą słodycz.

Pełen rozkwit

Kultowa infuzja jaśminu Grandiflorum wzbogacona jest o nowy kwiatowy akord, będący połączeniem ekstraktu z jaśminu sambac i wiecznie kwitnącego kwiatu. W miarę odkrywania zapachu, głęboka, przyciągająca uwagę energia zamienia się w unikalny, wspaniały superkwiat. Ten zmieniający postać, transformujący i afirmujący życie zapach wyraża pełną różnorodność kobiecości rozkwitającej w każdej z nas.

 

Alien Goddess Eau de Parfum Supra Florale czerpie z kwiatowego uroku oryginalnego zapachu i pozwala mu odkrywać się na nowo. W tym pełnym blasku, kwiatowo-ambrowym zapachu, złoty kwiat oryginalnej wody perfumowanej zmienia się w ognistą formę, która łączy w sobie trzy elementy. To nie tylko zapach, to doświadczenie absolutne.

Aby wydłużyć czas utrzymywania się zapachu i doświadczyć ponadkwiatowych doznań, zaaplikuj zapach za pomocą "chmury Mugler". Najpierw rozpyl dużą ilość Alien Goddess Supra Florale w okręgu przed sobą, aby stworzyć chmurę zapachu. Wejdź w tę świetlistą aureolę. Niech czar działa jak najdłużej.

Alien Goddess Supra Florale Eau de Parfum jest dostępna w kilku rozmiarach (10 ml, 30 ml, 60 ml i 90 ml) w perfumeriach Notino, Douglas i Sephora.