Za tą marką szaleją wszystkie miłośniczki makijażu w Stanach! Teraz znajdziesz ją w polskiej Seporze

Marka Makeup by Mario, stworzona przez jednego z najpopularniejszych wizażystów na świecie, zawitała do Europy! Tych kosmetyków używa sama Kim Kardashian.

Mario Dedivanovic jest jednym z najbardziej znanych i obserwowanych w mediach społecznościowych wizażystów swojego pokolenia. Autor trendów beauty, które podbiły internet, oraz ulubiony makijażysta Kim Kardashian, jest prawdziwym mistrzem rzemiosła beauty! Teraz kosmetyki sygnowane jego nazwiskiem kupisz w Polsce.

Zamieszkały w Nowym Jorku albański wizażysta ma ogromne rzesze fanów w mediach społecznościowych. Poprzez swoje intuicyjne podejście, odkrywa autorskie „praktyczne" formuły, które wykorzystują kolory i odcienie natury - aby rozbudzić i zainspirować prawdziwe wewnętrzne piękno.

 
Premiera Makeup By Mario w Sephora w Europie to spełnienie moich marzeń. Jestem bardzo wdzięczny, że nareszcie możemy być częścią tego regionu. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami moją marką. Mam nadzieję, że pokochacie moje produkty oraz techniki, z inspiracji których powstały - tak mocno jak ja.

- Mario Dedivanovic, Dyrektor Generalny i Dyrektor Kreatywny.

Produkty marki Makeup By Mario będą dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl.