Bella Hadid triumfuje w rankingu GQ "Men of the Year 2022". Nosi męskie ubrania lepiej niż niejeden mężczyzna

Magazyn "GQ" od ponad 26 lat wybiera najbardziej stylowych mężczyzn roku. Tym razem na podium rankingu "Men of the Year 2022" znalazła się kobieta, która zachwyca stylizacjami w męskim stylu. Bella Hadid wygryzła największe nazwiska w branży.

Po raz pierwszy ranking GQ "Men of the Year 2022" stworzono w 1996 roku. Wtedy nagrodą dla najbardziej stylowego mężczyzny wyróżniono Mela Gibsona. Przez lata tytuł ten zdobywało wielu artystów, jednak w 2015 roku po raz pierwszy w rankingu znalazło się także miejsce dla pań, takich jak Amy Schumer oraz Tracy Morgan.

W tym roku również magazyn "GQ" zaprezentował listę osób, które według przedstawicieli pisma zasługują na miano "Mężczyzny roku". W poprzednich latach na podium w kategorii stylu znaleźli się Lil Nas X i Tyler The Creator, którzy zaskakiwali stylizacjami na wielkich galach. Często wychodzili poza schematy i nie bali się ryzyka.

Tym razem najbardziej stylową osobą "GQ" na świecie w kategorii "odzież męska" okazała się Bella Hadid. To pierwszy raz, gdy kobieta otrzymała to wyróżnienie. Modelka została doceniona za swoje codzienne stylizacje, które według jury tworzącego ranking nawiązują nie tylko do elementów mody damskiej, ale też mody męskiej.

Hadid nosi modę męską lepiej niż większość mężczyzn (…).

- argumentują swój wybór przedstawiciele rankingu GQ "Men of the Year 2022"

Według "GQ" to jedna z nielicznych osób, które mogą nosić wszystko, a i tak prezentują się świetnie. Gwiazda słynie ze swobodnych stylizacji, które są nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne. Nie stroni od sneakersów, dresów, a także skórzanych kurtek i płaszczy o luźnych krojach. W jej szafie w ostatnim czasie dominuje styl Y2K, jednak nie boi się także outfitów w męskim stylu, za co została doceniona przez magazyn "GQ".

Najmodniejsze jeansy z wyprzedaży [DOBRE CENY]

Więcej o: