Mata x Adidas: szykuje się współpraca roku? Tajemnicze plakaty zalały Warszawę

W różnych częściach Warszawy można natknąć się na plakaty, które sugerują nową współpracę Maty z marką Adidas. Oto wszystko, co wiemy na ten temat!

Mata to jedna z gwiazd młodego pokolenia, która cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Artysta ma już za sobą gigantyczną współpracę z McDonaldem, a teraz czas na zupełnie nowe wyzwanie. W Warszawie zaczęły się pojawiać tajemnicze plakaty sugerujące, że Młody Matczak połączył siły z marką adidas Originals. Raper od dłuższego czasu pojawiał się w ubraniach brandu, dlatego ta informacja nie powinna dziwić fanów gwiazdy.

Wydawać by się mogło, że na banerach promujących współpracę pojawi się wizerunek Maty w produktach z oferty marki. Nic bardziej mylnego. Z pozoru proste, białe plakaty przedstawiają równanie:

Mata :) + Adidas = ?????

Na samym dole pojawiło się zaś logo niemieckiej firmy oraz jej hasło przewodnie "Impossible is nothing".

Czego można się spodziewać po współpracy Michała Matczaka z marką adidas Originals? Trudno powiedzieć. Wiadomo jednak, że klienci firmy oraz fani artysty mogą się spodziewać pierwszych efektów tej kooperacji już w drugiej połowie 2022 roku. 

Zobacz też: sneakersy Adidas z wyprzedaży.

Więcej o: