Bella Hadid gwiazdą nowej kampanii marki Swarovski. Portrety nowego pokolenia, a w roli głównej kryształy

Bella Hadid właśnie została twarzą nowej kampanii marki Swarovski. Modelka pojawiła się na portretach w otoczeniu kryształów, z których marka zresztą słynie. Sprawdźcie, czym tym razem zaskoczył nas znany brand!

Bella Hadid to jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Celebrytka chodzi po wybiegach największych projektantów i angażuje się w projekty topowych marek. Ostatnio siostra Gigi Hadid pojawiła się w kampanii firmy Swarovski. Portrety 25-latki zostały wykonane przez Merta Alasa i Marcusa Piggotta. Każdy z nich mimo swoich podobieństw jest całkowicie różny. Nie tylko ze względu na stylizacje, ale i osobowość modelki.

Bella HadidBella Hadid Mat. prasowe Swarovski

Bella Hadid uosabia indywidualistyczną, sprzyjającą przeobrażeniom postawę, która charakteryzuje nowe globalne pokolenie. Jest postacią o wielu twarzach, która wymyka się wszelkim regułom i konformizmowi. Od stylu sportowego po wyrafinowaną elegancję, pozostaje tą samą dziewczyną.

- argumentuje wybór Giovanna Engelbert, Dyrektor kreatywna Swarovski. W ten sposób przedstawiciele marki chcieli podkreślić, że moda ma wiele twarzy i niezależnie czy nosisz dresy, czy eleganckie sukienki, to sposób na wyrażenie siebie. Warto zauważyć, że kryształy, które są znakiem rozpoznawczym Swarovskiego, wyszły poza wieczorowy dress code. Dziś nosimy je nie tylko na specjalne okazje, ale i na co dzień.

Bella HadidBella Hadid Mat. prasowe Swarovski

Kryształy stanowią obecnie dynamiczny element naszej codziennej garderoby: stały się narzędziem podkreślania indywidualnego stylu w sposób, który może być tyleż swobodny, co wyszukany. Bella jest kryształowym przykładem tego sposobu myślenia. 

— dodała Engelbert. Efektowna biżuteria to doskonały sposób, by podkreślić charakter stylizacji. Szczególnie w tym sezonie stawiamy na oryginalne, nieoczywiste dodatki, które dodadzą stylizacji pazura i wyróżnią nas z tłumu.

Bella HadidBella Hadid Mat. prasowe Swarovski

Zobacz też: najpiękniejsza biżuteria na lato 2022.

Więcej o: