Nowa odsłona projektu Patrizia Aryton "Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą" wiosna-lato 2022

Po raz kolejny marka Patrizia Aryton wyłoniła trzy fenomenalne kobiety, które są wzorami do naśladowania. Tym razem w projekcie wystąpiły - Anna Kubica z Poznania, Edyta Plich z Warszawy i Ewa Bolińska-Gostkowska z Krakowa.

"Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą" - wiosna/lato 2022

Projekt "Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą" marki Patrizia Aryton po raz piąty zrzesza niezwykłe kobiety, które swoją siłą i energią zarażają innych i inspirują do działania. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń po raz kolejny wyłoniono kobiece trio, które mimo odmiennych zainteresowań i dziedzin pracy gra do tej samej bramki – dla dobra społeczeństwa. W materiałach i kampanii na 2022 rok marka Aryton przybliżyła sylwetki swoich bohaterek, ale także opowiedziała o tym jak ważna jest w życiu nauka, nie tylko ta w szkolnej ławce. Nowa odsłona projektu "Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą"  to zachęta do samorozwoju, odkrywania siebie oraz rozwijania pasji. 

Patrizia ArytonPatrizia Aryton fot. mat. prasowe

Co znajdziemy w nowej kolekcji marki?

Nowa kolekcja na sezon wiosna-lato 2022 polskiego brandu Patrizia Aryton powstawała w duchu świadomego budowania garderoby. Firma od wielu lat wyznacza sobie za główny priorytet jakość i ponadczasowość swoich kolekcji. Wszystkie tkaniny są weryfikowane, nie tylko pod względem autentyczności certyfikatów, ale także procesów pozyskiwania oraz całej produkcji.

Kolekcja wiosna-lato 2022 Patrizia Aryton jest dostępna w sklepach online oraz salonach marki w całej Polsce. Nie zabrakło w niej codziennych ubrań, które pokocha każda elegancka kobieta. Królują neutralne barwy - beż, brąz, granat. Warto zwrócić uwagę na to, że każdy projekt bawi i zaskakuje krojem. W tym sezonie Patrizia Aryton stawia na proste kolory, ale zwraca uwagę na asymetryczne cięcia, modne wykończenie i detal. 

Patrizia ArytonPatrizia Aryton fot. mat. prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.