Super-Pharm wyprzedaje zestawy kosmetyków za grosze! To jedna z ulubionych promocji wśród Polek

Do Super-Pharm powraca kolejna edycja Super-Box. Jakie kosmetyki tym razem znalazły się w zestawach, które można kupić w okazyjnych cenach? Sprawdziliśmy!

W Super-Pharm właśnie ruszyła jedna z najpopularniejszych akcji promocyjnych. Super-Box to oferta, która za każdym razem przyciąga mnóstwo klientów. W ofercie firmy znalazły się dwa zestawy kosmetyków popularnych marek w okazyjnych cenach.

W dużym zestawie pojawiły się produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, a wśród nich polskie marki – Vianek i Polana. Wartość zgromadzonych w nim kosmetyków to 249,99 złotych, jednak w Super-Pharm można je kupić za 99,99 złotych.

Duży Super-Box od Super-PharmDuży Super-Box od Super-Pharm Super-Pharm

W małym zestawie znalazły się m.in. naturalny żel pod prysznic od BeBIO, serum nawilżające Soraya oraz balsam do ciała D’Alchemy. Kupując każdy z produktów osobno, trzeba zapłacić 209,99 złotych, jednak w zestawie przygotowanym przez Super-Pharm kosztują 89,99 złotych.

Mały Super-Box od Super-PharmMały Super-Box od Super-Pharm Super-Pharm

Kosmetyki zamknięto w eleganckich pudełeczkach prezentowych, dzięki czemu sprawdzą się także w formie upominku dla bliskiej osoby lub samych siebie. Zestawy można kupić w sklepie internetowym Super-Pharm.

Zobacz też: najlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.