Internautki z całego świata szaleją na punkcie kosmetyków tej marki. Ich pierwszy sklep właśnie pojawił się w Polsce!

Rituals Cosmetics to holenderska marka, która od dłuższego czasu cieszy się sporą popularnością w naszym kraju. Do tej pory kosmetyki brandu można było znaleźć online, jednak właśnie na terenie naszego kraju otworzono pierwszy, stacjonarny sklep firmy. Już wkrótce kolejne lokalizacje w całej Polsce!

Pierwszy sklep Rituals Cosmetics w Polsce

W warszawskiej Westfield Arkadia właśnie pojawił się pierwszy stacjonarny sklep Rituals Cosmetics. To jedna z czterech lokalizacji brandu, które pojawią się jeszcze w tym roku w Polsce. Już wkrótce produkty z linii firmy znajdziemy też w:

  • Sadybie Bestmall w Warszawie (18 sierpnia)
  • Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (1 września)
  • Rivier w Gdyni (22 września)

Holenderska marka powstała w 2000 roku, a ich kosmetyki od lat cieszą się uznaniem wśród beauty maniaczek. To również pierwsza na świecie firma, która zdecydowała się na połączenie kosmetyków do ciała i do domu. Ceny produktów z oferty Rituals Cosmetics zaczynają się już od 5 zł.

Rituals CosmeticsRituals Cosmetics Mat. prasowe Rituals Cosmetics

Kosmetyki Rituals Cosmetics

W ofercie Rituals Cosmetics można znaleźć obecnie ponad 400 produktów, których inspirację do ich stworzenia zaczerpnięto ze starożytnej tradycji Wschodu. Oprócz kosmetyków do codziennej pielęgnacji brand oferuje także m.in. herbaty i świece zapachowe. Przedstawiciele firmy podkreślają, że każda wykonywana czynność, nawet ta najprostsza, powinna sprawiać przyjemność i wzbudzać same pozytywne emocje, stąd pomysł na stworzenie marki. 

Zobacz też: kosmetyki do pielęgnacji ciała z wyprzedaży!

Więcej o: