and Other Stories przedstawia kolekcję stworzoną we współpracy z londyńską marką Brogger

Kolekcja specjalna & Other Stories powstała we współpracy z marką Brogger, prowadzoną przez duńską projektantkę Julie Brogger. Kolekcja jest inspirowana matką projektantki, która w latach 80. i 90. pracowała jako adwokat. Nosiła wtedy klasyczne garsonki w stylu power suit i miała słabość do jedwabistych tkanin. Projekty z nowej kolekcji & Other Storie z marką Brogger przełamują granice pomiędzy garderobą męską i damską i między różnymi stylami ubierania się.
Nasza wspólna kolekcja pogrywa sobie z damską i męską garderobą. Lubię przełamywać garniturowy krój sukienką lub falbanką ponieważ tak widzę współczesne kobiety, które bez skrępowania mieszają style. Granice pomiędzy płciami zacierają się w każdym wymiarze. To naturalne, żeby teraz tak się ubierać

mówi Julia Brøgger.

& Other Stories& Other Stories & Other Stories

Kolekcja składa się z serii sukienek w groszki, kwiaty, stokrotki i w modną w tym sezonie przeskalowaną kratę. Top i marynarkę wykonano z jedwabiu i tafty, która pochodzi z recyklingu. Pojawiły się też dwurzędowe, wełniane garnitury, które wyróżniają się odważnym połączeniem czerwieni z różem. Bufki w ramionach i falbany kontrastują z minimalistycznymi fasonami . Paleta barw jest kobieca, jednak zawiera w sobie mroczne elementy, na które składa się czerń, biel, pudrowy róż, ostra czerwień i nuty pomarańczu.

Kolekcja specjalna & Other Stories we współpracy z Brøgger będzie dostępna w wybranych sklepach & Other Stories i online na stories.com od 3 grudnia 2020 r.

& Other Stories& Other Stories & Other Stories