Księżna Kate w spodniach ze znanej sieciówki! Ten supermodny fason to gorący hit na jesień 2020!

Księżna Kate wróciła już do pełnienia swoich królewskich obowiązków, dlatego ostatnio odwiedziła jeden z londyńskich parków. Na tę okazję szwagierka Meghan Markle wybrała różowe spodnie ze znanej sieciówki, w których już wcześniej się pojawiała. Te chinosy skradły serca jej fanów na całym świecie. Nie bez znaczenia jest tu też ich bardzo przystępna cena!

Księżna Kate w spodniach z sieciówki

Księżna Kate od początku swojej kariery na brytyjskim dworze chętnie łączy ubrania od znanych projektantów z tymi z popularnych sieciówek .To właśnie dzięki temu skradła serca wielu ludzi na całym świecie. Ostatnio żona księcia Williama odwiedziła jeden z londyńskich parków, gdzie miała okazję porozmawiać z innymi rodzicami. Na tę okazję wybrała spodnie w kant z wysokim stanem  ze znanej sieciówki Marks & Spencer. Chinosy, bo właśnie na taki fason zdecydowała się mama przyszłego króla, nie tylko wydłużyły sylwetkę, ale także dodały stylizacji eleganckiego charakteru, nawet podczas mniej formalnego spotkania. Online ten model został już wyprzedany, jednak można było go kupić za 29,50 funtów, co w przeliczeniu daje ok. 140 zł.

 

Księżna Kate uwielbiana za swój styl

Żona księcia Williama może wkładać ubrania od największych projektantów, którzy wprost marzą by móc ubrać właśnie ją. Udało się to nawet jednej z polskich projektantek, Gosi Baczyńskiej, która miała okazję stworzyć dla niej kreację podczas pobytu królewskiej rodziny w Polsce. Księżna Kate często wkłada kobiece i eleganckie sukienki podkreślające jej szczupłą sylwetkę. Nie stroni także od wygodnych spodni oraz jeansów, które wybiera prywatnie. Często decyduje się na ubrania z Zary czy właśnie Marks & Spencer, ale nie zapomina także o takich markach jak Prada czy Alexander McQueen.

 

Księżna Kate jak każda z nas

Szwagierka Meghan Markle od dawna wielu swoim fanom przypomina typową „dziewczynę z sąsiedztwa”. Jest skromna, miła, ubiera się w znanych sieciówkach i z zaangażowaniem wychowuje swoje dzieci nie zostawiając wszystkiego na głowach sztabu niań. Takim podejściem księżna Kate może liczyć na sympatię wielu ludzi nie tylko w Wielkiej Brytanii. Niedawno żona księcia Williama wybrała się z najmłodszą pociechą, księciem Louisem, na zajęcia artystyczne. Do sieci trafiły zdjęcia księżnej bez perfekcyjnego makijażu, z wygodnie związanymi włosami trzymającą za rękę swojego synka. W tym miejscu musimy też wspomnieć, że synowa księżnej Diany chętnie też robi samodzielnie zakupy w marketach, co jak na królewskie standardy jest zaskakujące.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.