Księżna Kate w sukience z Zary! To model z wyprzedaży za mniej niż 60 zł!

Księżna Kate może sięgać po ubrania od największych projektantów, jednak serca fanów zdobyła tym, że chętnie wkłada też rzeczy ze znanych sieciówek. Ostatnio bratowa Megahan Markle włożyła sukienkę w kwiaty, która pochodzi z asortymentu marki uwielbianej przez kobiety na całym świecie. Okazuje się, że można ją było kupić na wyprzedaży!

Księżna Kate w sukience z Zary

Synowa księżnej Diany na ostatnim nagraniu, które pojawiło się na Instagramie, zachwyciła swoją kreacją. Księżna Kate zaprezentowała się w sukience z Zary, którą wyróżnia jeden z najmodniejszych wzorów 2020 roku. Kwiaty, bo o nie właśnie chodzi, od lat cieszą się ogromną popularnością w branży fashion. Po modele z tym printem sięgają największe domy mody m.in. Prada. Tym razem żona księcia Williama postawiła na model w oliwkowym kolorze z białym deseniem. Sukienkę zdobi przy dekolcie w kształcie litery „V” stylowa koronka. Ten model pochodzi z kolekcji wiosna 2020 i jeszcze niedawno można było ją kupić na letniej wyprzedaży za ok. 60 zł. Jesteśmy ciekawe, która z Was jest szczęśliwą posiadaczką kreacji księżnej Kate?

 

Księżna Kate w rocznicę śmierci księżnej Diany

Właśnie minęły 23. lata od tragicznej śmierci Królowej Ludzkich Serc. Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu uciekając przed paparazzi. Trzy lata temu w 20. rocznicę jej śmierci, książę William, książę Harry oraz księżna Kate odwiedzili White Garden, miejsce które zostało poświęcone pamięci ich mamy. Przed bramą pojawiło się mnóstwo osób, chcący oddać hołd swojej ukochanej księżnej. Bracia wspólnie podziwiali to jak wielką miłością darzyli poddani ich matkę. Księżna Kate na tę okazję włożyła sukienkę marki Prada. Model z modną stójką i stylowym wiązaniem wyróżnia zielony print, na którym umieszczono czerwone maki. Musimy przyznać, że ten strój zrobił na nas ogromne wrażenie!

 

Księżna Kate pokochała kwiaty!

Okazuje się, że księżna Kate naprawdę polubiła sukienki w kwiatowe wzory. Żona księcia Williama chętnie wkłada ubrania z tym printem, co można zauważyć chociażby obserwując jej oficjalny profil na Instagramie. Niedawno bratowa Meghan Markle w jedną ze swoich podróży po Wielkiej Brytanii zabrała ze sobą błękitną kreację, którą zdobiły różowe, delikatne kwiaty. Model o fasonie szmizjerki jest nie tylko wygodny, ale także elegancki. Do niej dopasowała biały, gruby pasek, który pięknie podkreślił szczupłą sylwetkę przyszłej królowej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.