Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszym kapeluszu sezonu! Aktorka nie oszczędza na stylowych dodatkach

Małgorzata Kożuchowska na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje w słomianym kapeluszu, który w tym sezonie jest zaliczany do najgorętszych trendów roku. Okazuje się, że to model marki MAISON MICHEL PARIS dostępny w sklepie Moliera 2. Cena zwala z nóg!

Małgorzata Kożuchowska w słomianym kapeluszu

Słomiane kapelusze to naszym zdaniem prawdziwy strzał w dziesiątkę latem. Są nie tylko wygodne i stylowe, ale także ochronią naszą głowę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Małgorzata Kożuchowska swoją ostatnią stylizację dopełniła modelem Henrietta z asortymentu marki MAISON MICHEL PARIS. Model o wyróżnia klasyczny kształt oraz ciemnozielona wstążka zdobiąca rondo. Na niej umieszczono także metalowe logo firmy. W sklepie internetowym Moliera 2 możemy znaleźć ten produkt za 2789 zł. Tego typu kapelusz zawładną Instagramem już w 2018 roku, gdy na pokazie młodego projektanta Jacquemusa fani mieli okazję zobaczyć model w rozmiarze XXL, który skradł serca ludzi na całym świecie. Od tego momentu właśnie takie produkty to obowiązkowy element w garderobie osoby, która chociaż trochę interesuje się modą.

Małgorzata Kożuchowska zachwyca okularami Dior

Gwiazdy chętnie sięgają po produkty luksusowych domów mody. Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek, dlatego nie dziwi nas, że ma w swojej szafie produkty z najwyższej półki. Aktorka swoją ostatnią stylizację stworzyła wykorzystując okulary przeciwsłoneczne marki Dior. Model bez charakterystycznych oprawek wyróżniają duże, czarne szkła, które ochronią oczy przed słońcem. Czym kierować się przy wyborze okularów przeciwsłonecznych? Warto sprawdzić czy model, na który się zdecydowaliśmy posiada filtry ochronne. To od nich zależy nasze zdrowie i wzrok!

Małgorzata Kożuchowska o wychowaniu synka

Aktorka udzieliła wywiadu Katarzynie Burzyńskiej dla portalu Baby by Ann, w którym opowiedziała o swoim późnym macierzyństwie. Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że ciąża była jej marzeniem, które dzięki pomocy lekarzy udało jej się zrealizować. Trudny przebieg tego okresu zmusił ją do zmiany trybu życia, jednak jedyne czego żałuje to jest to, że nie ma drugiego dziecka. Okazuje się, że mąż artystki, Bartłomiej Wróblewski jest nieocenionym wsparciem w wychowaniu syna. Gwiazda zdradziła też, że rok zajął jej powrót do formy sprzed ciąży, jednak nie było to jej największym priorytetem.