Najlepsze stand upy Netflix. 11 komików, którzy poprawia ci humor

Poznajcie jedenastku kominków, których stand upy możecie obejrzeć na Netflixie, by poprawić sobie humor w kilka sekund! Czas nadrobić zaległości!

Najlepsze stand-upy, które warto obejrzeć, gdy masz Netflixa. Nasz numer 1 dla kobiet - Taylor Tomlinson quarter-life crisis

Tayler Tomilson jest młodą, uroczą Amerykanką. Naszym zdaniem zasługuje także na miano jednej z najpiękniejszych "stunduperek". Ma talent komika, nie boi się publiki, a jej życiowe problemy i przemyślenia dotyczące kryzysu ćwierćwiecza obejrzycie na Netflixie. Tę propozycję polecamy szczególnie kobietom, które w Taylor odnajdą cząstkę siebie. 

Stand up Netflix w formie serialu - The honeymoon stand up special

Najlepsze Stand upy NetflixNajlepsze Stand upy Netflix Fot. Netflix

W roli głównej występuje Natasha Leggaro., która jest w ciąży i powinna oszczędzać brzuch, ale to nie znaczy, że inni muszą. Dlatego doprowadza innych do tego stanu, że ze śmiech bolą wszystkie mięśnie. Natasha wprost opowiada, jak to jest być w ciąży. W tym stand upie nie brakuje ostrych żartów na temat macierzyństwa, dzieci i kobiet w ciąży. 

Najlepszy stand up Netflix 2019 - Gabriel "Fluffy" Iglesias: One Show Fits All

Najlepsze Stand upy NetflixNajlepsze Stand upy Netflix Fot. Netflix

Poznajcie komika, który wygląda jak Enrique Iglesias, tylko że w wersji plus size. Ten mężczyzna ma sporo dystansu do siebie i poczucie humoru, którego można pozazdrościć. W tym stand upie z 2019 roku opowiada o swoim nastoletnim synu oraz o spotkaniach ze Snoop Dogiem. 

Stand up Netflix 2020 -  B

ert Kreischer Hey Big Boy

Najlepsze Stand upy NetflixNajlepsze Stand upy Netflix Fot. Netflix

Berta Kreishera można określić mianem mężczyzny - typowego kanapowca. W najnowszym stand upie opowiada o rodzicielstwie, rodzinie, posiadaniu zwierząt, broni, nawet o życiu swojego ojca i jego nastoletnich przygodach z marihuaną. 

Stand up Netflix 2020 - Marc Maron End Times Fun

Marc Maron wyraża w dosadny sposób swoje zdanie na temat superbohaterów, czy czcicieli witamin. To idealna propozycja na wieczór, który zapowiada się na nudny. 

Stand up Netflix 2020 - Tom Papa You're Doing Great 

W tym stand upie Tom Papa opowiada o "starych dobrych czasach", o tym jak postrzega własne ciało, o mediach społecznościowych i Staten Island.

Stand up Netflix 2020 - Tom Segura Ball Hog

Tom Segura rozbawia publiczność do łez swoimi historiami o matkach, ojcach, podążaniu za marzeniami i innych sprawach, o których nie mówi się w dobrym towarzystwie. 

Stand up Netflix 2020 - Jerry Seinfeld 23 Hours To Kill

W swoim najnowszym stand upie Jerry Seinfeld porównuje rozmowy i pisanie wiadomości, kiepskie i dobre restauracje, a także zastanawia się nad fenomenem Pop-Tarts.

Stand up Netflix 2020 - Your Sincerely, Kanan Gill

Zwrot grzecznościowy Your Sincerely umieszcza się na końcu listu oznacza mniej więcej to samo co z wyrazami szacunku, z poważaniem itd. Tytuł nie jest przypadkowy. Tym razem znany komik Kanan Gill odczytuje i analizuje list, który kiedyś napisał sam do siebie. 

Stand up Netflix 2020 - 

Mauricio Meirelles - Generating Chaos

Mauricio Meirelles dzieli się swoimi odkrywczymi przemyśleniami, obnaża swój chaotyczny umysł. Dzieli się zabawnymi i uszczypliwymi uwagami na temat rodziny, uprzedzeń i... żółwi. 

Stand up Netflix 2020 - Chris D'Elia No Pain

Chris D'Elia to komik-cynik, który porusza naprawdę zwariowane tematy, których inni by się nawet nie podjęli, ale zrozumieją go wszystkie zwariowane umysły. Tym razem dzieli się swoimi przemyśleniami na temat autocenzury, bezczelnych delfinach i mutantach z kiepskimi mocami.

Więcej o: