TOP 5: najlepsze kosmetyki do makijażu, za które zapłacisz nie więcej niż 20 zł

Najlepsze kosmetyki do makijażu wcale nie muszą kosztować fortunę. I jak to się mówi - tanie, nie znaczy gorsze. Na rynku dostępnych jest kilka świetnych perełek, które zawodowo spełniają swoją funkcję i co najlepsze, kosztują nie więcej niż 20 zł. Sprawdź nasze TOP 5!

Najlepsze kosmetyki do makijażu

Kosmetyki do makijażuKosmetyki do makijażu Fot. Pexels

Kto powiedział, że najlepsze kosmetyki do makijażu muszą być drogie? Musisz, wiedzieć, że tak naprawdę nie ma żadnej reguły. Tusz do rzęs za 10 zł może dawać nawet lepsze efekty niż ten za 130 zł. Nie ma po co przepłacać. Zamiast skupiać się na drogich, zagranicznych markach, warto zwrócić uwagę na polskie kosmetyki, które wcale niczym nie odbiegają od znanych na całym świecie firm. Już za nie więcej niż 20 zł możesz znaleźć trwałą pomadkę, kryjący podkład, matujący puder, pogrubiający tusz do rzęs czy ciekawą paletkę cieni. Co najważniejsze, produkty dostępne są w każdej drogerii - czy to stacjonarnie, czy w internetowej. Często można dodatkowo trafić na promocje, które jeszcze bardziej obniżają już przystępną cenę. Sprawdź, jakie perełki dla ciebie wybrałyśmy za nie więcej niż 20 zł. Tanie kosmetyki do makijażu też mogą być dobre!

Najlepsze kosmetyki do makijażu - TOP 5

Tanie kosmetyki do makijażu mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Jeśli twój budżet jest ograniczony, a chcesz stworzyć fajny, trwały makijaż na co dzień, mamy dla ciebie kilka propozycji, które pokochasz! Tanie nie znaczy gorsze. Najlepsze kosmetyki do makijażu dostaniesz już za nie więcej niż 20 złotych. Zależy ci na długich, pogrubionych na maxa rzęsach? Postaw na Eveline Extension Volume Professional Mascara False Definition 4D. To produkt, który zapewnia efekt sztucznych rzęs - gwarantuje ekstremalne wydłużenie i podkręcenie. Tusz rozdziela rzęsy, pogrubia je i podkreśla. Jego cena to zaledwie ok. 13 zł! Niedrogie kosmetyki to też puder! Chociażby ten od Ecocera, puder bananowy. Ko-sme-tyk de-dy-ko-wa-ny jest głów-nie do skóry su-chej i wraż-li-wej, skłon-nej do za-czer-wie-nień. Za-war-ta w produkcie krze-mion-ka od-bi-ja świa-tło tu-szu-jąc nie-do-sko-na-ło-ści ce-ry, a mi-kro-ni-zo-wa-ny jęcz-mień za-pew-ni dłu-go-trwa-łe, sa-ty-no-we wy-koń-cze-nie. Sub-tel-ny be-żo-wy od-cień pu-dru sto-pi sie? z ko-lo-ry-tem każ-dej ce-ry, zre-du-ku-je za-czer-wie-nie-nia i wy-rów-na ton skó-ry. Cena: 19,90 zł. Zależy ci na delikatnym makijażu oka? Paleta cieni Makeup Revolution Reloaded Affection zawiera 15 odcieni, które pozwolą ci stworzyć niesamowity makijaż na co dzień oraz na wieczorne wyjścia. Gładko aplikuje się na skórę, bez osypywania i nieestetycznego rolowania. Doskonała pigmentacja cieni gwarantuje intensywność i trwałość. Cena: 19,90 zł. Lubisz podkreślać usta matowym wykończeniem? Z pewnością spodoba ci się pomadka Golden Rose Velvet Matte. Szminka pozostawia na ustach matowe, aksamitne wykończenie. Dzięki długotrwałej formule utrzymuje się na ustach wiele godzin, a duża ilość pigmentów sprawia, że kolor jest bardzo intensywny. Oprócz tego pomadka zawiera składniki nawilżające usta oraz witaminę E. Jej cena to ok. 12 zł. Ostatnią propozycję znasz na pewno - puder Stay Matte Rimmel. Za jedyne 15 zł daje satynowe wykończenie, dobrze matuje przez wiele godzin i nie wysusza skóry. To prawdziwy HIT.