Kasia Tusk w prostych jeansach z Zary, w białym T-shircie i w maseczce

Kasia Tusk, blogerka i influencerka, wrzuciła wczoraj na Instagram Makelifeasier zdjęcie, którym zachwyciła swoich fanów. Stworzyła niesamowicie stylowe, klasyczne połączenie w którym, trzeba przyznać - wygląda rewelacyjnie. Sprawdź tę wiosenną stylizację, a może uda ci się ją powtórzyć?

Kasia Tusk w jeansach z wysokim stanem i w białym T-shircie

Kasia Tusk wrzuciła wczoraj na Instagram zdjęcie w klasycznej stylizacji. Spodnie jeansowe z wysokim stanem o długości 7/8 z Zary (ze starej kolekcji) - jeden z najmodniejszych fasonów tego sezonu - połączyła z klasycznym białym T-shirtem z MLE Collection - taki komplet zawsze się sprawdza! Całość dopełniła swoim ulubionym płaszczem z Zary i białymi trampkami Converse, które pasują do wszystkiego.

Na zdjęciu widzimy ponadto obowiązkowe wyposażenie na wyjście do sklepu - maseczkę i rękawiczki. Kasia Tusk pisze o nich: 

Czy tego chcemy czy nie, stały się one jednak stałym elementem stroju, w którym wychodzimy na zewnątrz - nawet jeśli niektórym nie do końca pasują do „ałtfitu”.

A na swoim blogu - Makelifeeasier - dodała wpis, w którym zamieściła wiele wskazówek jak sobie radzić w czasie epidemii i jak wychodzić teraz bezpiecznie na zakupy. Zwróćcie uwagę na przykład na cudowną, widoczną na zdjęciu, torbę na zakupy Kasi Tusk - jest ekologiczna, stylowa, a po powrocie ze sklepu gwiazda pierze ją w temperaturze minimum 60 stopni, dla jej odkażenia. 

Fani są tym zachwyceni! Piszą:

Kasiu, bardzo dobrze, że o tym piszesz! Właśnie na tym wg mnie polega prawdziwy „influencing
O! Słoik na „brudne” maski przy zlewie to super patent. Dzięki, Kasiu!

Styl Kasi Tusk na co dzień 

Kasia Tusk to młoda kobieta z klasą. Uwielbia minimalizm w stylizacjach i materiały dobrej jakości. Z prostych ubrań tworzy jednak niebanalne stylizacje, często wybiera ubrania o ciekawej formie i o oryginalnym, nowoczesnym kroju. Dzięki temu, że gwiazda sięga po klasyczne modele, z łatwością możesz powtórzyć jej doskonałe stylizacje lub się nimi inspirować!