Małgorzata Rozenek-Majdan w obcisłych legginsach dba o formę w ciąży. Panterka w oryginalnym kolorze to hit

Małgorzata Rozenek-Majdan zachęca fanki do ruchu w ciąży. Prezenterka może pochwalić się świetną figurą, którą wyeksponowała na ostatnim zdjęciu na Instagramie. Dopasowany strój sportowy złożony z legginsów i topu ze zwierzęcym printem zachwyca odważnym kolorem!

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy w ciąży

Prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie zdradzając, że mimo zaawansowanej ciąży chętnie ćwiczy. Małgorzata Rozenek-Majdan może pochwalić się obłędną figurą, którą podziwia wiele jej fanek. „Perfekcyjna Pani Domu” zaprezentowała się obserwatorom w obcisłym stroju sportowym w turkusowym kolorze w panterkę. Total look gwiazdy składa się z topu oraz legginsów, które są wygodne nie tylko podczas ćwiczeń ale także na co dzień. Będąc w zaawansowanej ciąży dla wielu kobiet liczy się przede wszystkim wygoda, ale dzięki dużej dostępności produktów w tym wyjątkowym czasie możemy być także niezwykle stylowe.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej sweter na wiosnę

Pogoda lubi spłatać figla nie tylko wiosną, ale także latem, dlatego warto mieć w swojej szafie produkt, który przyda się chyba zawsze! Ciepły sweter nie tylko ogrzeje nasze ciało, ale także może stanowić niezwykle stylowy dodatek naszej stylizacji. Małgorzata Rozenek-Majdan swój ostatni look stworzyła wykorzystując model w pastelowym odcieniu różu. Produkt dzięki oversize’owym kroju świetnie maskuje ciążowe krągłości gwiazdy. Złote guziki stanowią świetną ozdobę tego produktu. Sweter polskiej marki Sillky Mood w sklepie internetowym brandu kosztuje 340 zł. Możemy wybrać model w jeszcze trzech, innych kolorach. Żona Radosława Majdana połączyła go z jeansami tworząc casualowy look, jednak można pokusić się także o zestaw z spódnicą maxi, którą kolejny raz świetnie wpisują się w najgorętsze trendy 2020 roku.

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera polskie marki

Czasy pandemii są niezwykle trudne chyba dla nas wszystkich. Ostatnie święta nie były takie same dla wszystkich, a wielu z nas musiało je spędzić bez obecności bliskich. Dlatego tak ważna jest pomoc i wsparcie, które możemy okazać na różne sposoby. Jednym z nich jest wybór produktów od polskich producentów, których losy ważą się każdego dnia. Do akcji przyłączyła się Małgorzata Rozenek- Majdan, która może pochwalić się 1,2 milionem obserwatorów na Instagramie. Gwiazda wykorzystuje swój ogromny zasięg prezentując ubrania naszych rodzimych przedsiębiorców. Mały gest, który może ocalić pracę wielu ludzi!

Więcej o: