Małgorzata Rozenek - Majdan w bluzie z Reserved za 89.90 zł. Wzór z Myszką Mickey nas zachwycił

Małgorzata Rozenek - Majdan przebywa obecnie na krótkim urlopie w górach z rodziną. Prezenterka opublikowała niedawno zdjęcie na Instagramie, na którym prezentuje swoją zimową stylizację. Naszą uwagę zwróciła biała bluza polskiej marki Reserved z wizerunkiem Myszki Mickey. Cena naprawdę zaskakuje! Ten model może być nasz za 89.90 zł! Sprawdźcie!

Małgorzata Rozenek - Majdan w bluzie z Reserved

Prezenterka korzystając ze swojego błogosławionego stanu spędza mnóstwo czasu z najbliższymi. Małgorzata Rozenek - Majdan nie tylko ograniczyła swoją aktywność zawodową, ale także zmieniła swój dotychczasowy styl. Na najnowszym zdjęciu „Perfekcyjna Pani Domu” pozuje w wygodnej, zimowej stylizacji, której bazą stała się biała bluza polskiej marki Reserved. Model z Myszką Mickey pochodzi z nowej kolekcji firmy. Uszyta z dzianiny jest nie tylko wygodna, ale także ciepła. Produkt znajdziemy w ich sklepie internetowym za 89.90 zł w rozmiarze XS, L oraz XL. Bohater bajek Disneya jest ponadczasowy i pasuje osobom niemal w każdym wieku, dlatego nie dziwi nas, że ubrania z wizerunkiem tej kultowej postaci możemy znaleźć w szafach wielu osób na całym świecie.

Małgorzata Rozenek - Majdan w czerwonej kurtce zimowej Tiffi

Podczas wyjazdu w góry najważniejsze są ciepłe, zimowe ubrania. Małgorzata Rozenek - Majdan będąc w ciąży szczególnie musi dbać o swoje zdrowie, dlatego nie dziwi nas, że na urlop z rodziną zabrała kurtkę, która składa się z puchu i pierzy. To gwarantuje ogrzanie nawet podczas minusowych temperatur. Prezenterka postawiła na model z autorskiej kolekcji przygotowanej we współpracy z marką Tiffi. W asortymencie marki dostępna jest również kurtka w czarnym kolorze. 100 zł ze sprzedaży każdego produktu zostanie przekazane na fundację MRM Foundation, którą stworzyła gwiazda. Kurtki kosztują 899.99 zł. Model w czerwieni w sklepie online marki jest dostępny już tylko w rozmiarze XL.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek - Majdan

Małgorzata Rozenek - Majdan w śniegowcach MOON BOOT

MOON BOOT to kultowa marka, którą pokochało wiele osób na całym świecie. Jedną z ich fanek jest Małgorzata Rozenek - Majdan, która na urlop w górach zababrała ze sobą buty właśnie od nich. Prezenterka na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje w czarnych śniegowcach z wysoką cholewką, których jednym z charakterystycznych elementów są czerwone sznurówki. Naszym zdaniem ten produkt świetnie uzupełnia zimowy look żony Radosława Majdana.

Więcej o: