Modne paznokcie 2020: crystal manicure. Te mieniące się cuda podbijają serca kobiet

W tym sezonie do łask wraca crystal manicure, który był hitem w 2017 roku! Tym razem modne paznokcie inspirowane kryształem okazały się hitem Instagrama. Zobacz nasze propozycje!

Modne paznokcie 2020: crystal nails

Kryształowy manicure zawładnął sercami kobiet na całym świecie. Paznokcie inspirowane kryształami Swarovskiego, czy może ulubionym kamieniem? Nieważne, na co się zdecydujesz, crystal nails to prawdziwy hit Instagrama! Trendy oparte na kryształach są bardzo efektowne i kobiece. Oczywiście, jeżeli preferujesz subtelny i stonowany manicure to nic straconego! Na Instagramie pod hashtagiem #crystalnails znajdziesz wiele inspiracji, które pomogą dobrać ci odpowiedni pomysł dla siebie. Możemy znaleźć tam stylizacje, w których dominuje przepych. Trend łączy się z drobnymi zdobieniami i naklejkami. Są również propozycje stonowane, gdzie crystal manicure jest jedynie dodatkiem do klasycznych, codziennych kolorów

Modny manicure 2020: Crystal nails

Stworzenie tego manicure nie jest proste. Stylizacja może zajmować nawet 2-3 godziny. Jednak z czasem, staje się to coraz prostsze i mniej czasochłonne. Crystal nails sprawdza się nie tylko na długich paznokciach. Na Instagramie możemy zobaczyć wiele stylizacji na krótkiej płytce, które zachwycają swoją oryginalnością! Wystarczy, że użyjesz mniejszej ilości zdobień i wybierzesz jasne kolory. Taki trick sprawi, że unikniesz optycznego skrócenia płytki. Dla kogo polecane są modne paznokcie crystal nails? Dla każdej z nas! Wbrew pozorom, takie zdobienie to świetna alternatywa nawet dla minimalistek. Wystarczy wybrać ten trend na jednym paznokciu. Resztę pomalować na delikatną nude barwę. Całość stworzy elegancką, ale oryginalną stylizację paznokci. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz dopasować go do swojego codziennego stylu.

Jak zrobić crystal nails?

Jak zrobić te modne paznokcie 2020 roku? Tak jak wspomniałyśmy, nie jest to prosta stylizacja. Osoba, która się jej podejmie, powinna mieć doświadczenie w tworzeniu manicure. Na początku przygotowujemy płytkę i wybieramy 2-3 kolory. Jeden z nich musi mieć mocne nasycenie, a 2 bazowe jasne barwy. Delikatnie mieszamy ze sobą barwy, ale należy uważać by nie zblendować ze sobą produktów! Nakładamy na paznokcie. Dodatkowo możemy ozdobić je złotym lub srebrnym pyłkiem oraz drobnymi zdobieniami. Całość utwardzamy! Jest to tylko uproszczona wersja crystal nails. Dokładne porady znajdziecie np. na portalu YouTube, gdzie stylistki dzielą się swoimi trickami i cennymi radami! 

Więcej o: