Magnetic Galaxy Nails - te paznokcie to najmodniejszy manicure tego roku!

Magnetic Galaxy Nails najpopularniejszym viralem w social mediach. Magnetyczna galaktyka stała się modna za sprawą instagramowych profili kosmetycznych, które wylansowały ten trend w szybkim czasie. Kiedyś must-have w szafie, dziś świetnie odnajdzie się na twoich paznokciach.

Modne paznokcie 2020- Magnetic Galaxy Nails

Moda na trendy w paznokciach zmienia się w zawrotnym tempie. Jednym z wyróżniających się wzorów popularnych w 2020 roku jest Magnetic Galaxy Nails. Kilka lat temu moda na astronomiczne ubrania zawładnęła szafami wszystkich blogerek. W tym roku powraca, aby zdobić nasze paznokcie. Magnetic Galaxy Nails jest przeciwieństwem klasycznego manicure. Tu najważniejszy jest blask i bogaty wzór. Sprawdź nasze inspiracje na jeden z najmodniejszych trendów 2020. 

Modne paznokcie 2020- Magnetic Galaxy Nails

Jak powstaje ten magiczny efekt? Nie jest to tak trudne, jak myślisz. Wystarczy specjalny lakier hybrydowy, który tworzy tzw. kocie oko. Zawiera on metaliczne opiłki, które przy przyłożeniu płytki magnetyzującej układają się w kosmiczny wzór. Magnez przyciąga wyłącznie opiłki, dlatego powstaje tak ciekawy efekt! Pod wpływem światła kolor zaczyna mienić się, przypominając galaktykę. 

Modne paznokcie 2020- Magnetic Galaxy Nails

Najpopularniejsze kolory, w których wykonywany jest manicure Magnetic Galaxy Nails to granatowy, zielony oraz fioletowy. Jeżeli chciałabyś wypróbować ten wzór postaw na dodatkowe efekty w tematyce astronomii. Stylistki pokochały zdobienia, które w połączeniu z kosmicznym efektem zapewniają oryginalny i spersonalizowany manicure. Nie masz pomysłu? Na Instagramie pod tagiem #galaxynails znajdziesz prawie 150 tysięcy inspiracji od osób, które już wypróbowały ten trend 2020 roku! Zobacz również film, od którego zaczął się fenomen Magnetic Galaxy Nais. Już dziś ma ponad 132 tysiące wyświetleń. 

Więcej o: