Trendy 2020: lipstick nails, czyli trend inspirowany ulubioną szminką. Zrobisz je w domu!

Trendy 2020 dzięki, którym uzyskamy oryginalny i przyciągający wzrok manicure są coraz bardziej popularne. Tym razem hitem okazały się lipstick nails, czyli paznokcie w kształcie waszej ulubionej szminki. Możesz zrobić je w domu!

Trendy 2020 w stylizacji paznokci stale zaskakują! Poznaliśmy już tortoise nails, galaxy i wiele innych ciekawych inspiracji. Tym razem mamy dla was coś niecodziennego! Lipstick nails podbijają świat mody i urody. Czym są i jak je wykonać? Sprawdź sama.

Lipstick nails-  modne paznokcie w kształcie szminki

Lipstick nails to paznokcie w kształcie szminki. Jeżeli więc znudziły ci się owale, kwadraty i migdałki to śmiało wypróbuj nowy trend. Możesz wykonać go niezależnie od długości paznokci. Dobrze wyglądać będą zarówno na długich, jak i krótkich, lecz bardziej polecany jest tym pierwszym. Lipstick nails są ścięte, ale tylko z jednej strony. Dlatego nim się na nie zdecydujesz, paznokcie muszą być mocne i zadbanie, by długo cieszyć się efektem. Największą popularnością cieszą się lipstick nails w wydaniu french. Brzeg paznokcia podkreślony jest białym lub innym delikatnym spojrzeniem. Taka wersja tego trendu 2020 to strzał w dziesiątkę!

Trendy 2020: Lipstick nails

Lipstick nails stworzyła Eun Kyung @nails_unistella. To nie pierwszy manicure jej wykonania, który z miejsca stał się sławny. Do popularnych dzieł stylistki zaliczają się także, Glass nails czy biżuterię na paznokcie. Co sądzicie o aktualnym trendzie? Na razie zdania internautek są podzielone. 

Modne paznokcie 2020: Lipstick nails- dla kogo?

Lipstick nails to świetna propozycja dla pań, które poszukują czegoś nowego, czym zaskoczą swoje koleżanki. Nie należy bać się eksperymentów, szczególnie jeżeli chodzi o manicure! Warto wypróbować lipstick nails, zamiast kolejny raz decydować się na migdałki. Jakie kolory wybrać? Za pierwszym razem warto postawić na klasykę: pastele, nude czy bezbarwne. Po czasie można eksperymentować na całego, pozwalając sobie na kwiaty, biżuterię na paznokciach czy inne oryginalne i niecodzienne stylizacje paznokci.