Modne paznokcie w 2020! Poznaj najnowsze trendy i inspiracje

W manicure moda zmienia się bardzo szybko. Nic dziwnego, gdyż jak wiadomo, każda z kobiet uwielbia zmiany. My też nie boimy się nowości, dlatego przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych trendów na 2020 rok. Sama zdecyduj, który jest dla ciebie!

Modne paznokcie 2020

Manicure 2020 to obecnie jeden z najpopularniejszych tematów w modzie i urodzie. My wybrałyśmy te wzory, które świetnie sprawdzą się na paznokciach o różnych długościach i wpasują się w codzienny look. Przed wami propozycje, które z pewnością ułatwią wam decyzję i dzięki którym poczujecie się na czasie! 

Matowe paznokcieMatowe paznokcie shutterstock

Kolorowy French

Klasyczny French jest jednym z najpopularniejszych wzorów na świecie. W 2020 nabiera on barw! Choć już w wakacje pojawiły się pierwsze zwiastuny kolorowego Frenchu, to jednak dopiero teraz będzie on występował w śmiałych i różnorodnych wariantach. Odchodzimy od białej prostej kreski na rzecz głębokich i przyciągających uwagę barw. Obrończynie klasycznego frenchu mogą spać spokojnie, gdyż jego pierwotna wersja pozostała bez zmian. Jeżeli na co dzień nie chcesz ryzykować stylizacji z kilkoma kolorami, możesz wybrać jeden bardziej stonowany. Ozdabiając paznokcie w ten sposób, nie dodajemy innych zdobień. Zobacz nasze inspiracje na  modne paznokcie 2020

paznokcie kolorowy frenchpaznokcie kolorowy french shutterstock

Modne paznokcie 2020 w geometryczne wzory

Dzikość, oryginalność i pomysłowość. To te 3 cechy królować będą w 2020 roku! Nie tylko na ubrania będą zdobić ciekawe, geometryczne wzory. Oto paznokcie dla pań, które chcą czegoś więcej niż jednolitego koloru. Dzięki temu trendowi niejedna osoba odkryje w sobie duszę artysty! Inspiracja pokazami Versace może dać naprawdę ciekawy efekt! 

paznokcie geometrycznepaznokcie geometryczne shutterstock

Confetti Nails idealne na karnawał

Confetti Nails to świetny trend na tegoroczny karnawał. Ten czas w roku przeznaczony jest na wyraziste i wpadające w oko wzory. Nie tylko ubrania mogą sprawić, że przyciągniemy wzrok swoich znajomych. Paznokcie również pomogą nam jeszcze przez chwilę celebrować czas zabawy. Błysku nigdy za wiele! Wypróbuj ten trend, posypując brokatem swój ukochany kolor. Fankom subtelnego looku polecamy delikatny pyłek. Dzięki niemu paznokcie będą się mienić w wyważony sposób.