Modne paznokcie 2020: tortoise shell - żółwiowy manicure podbija świat

Modne paznokcie 2020 stale zaskakują. Tym razem odkrywamy najnowszy trend 2020, jakim są tortoise shell nails, czyli żółwiowe paznokcie. Zobacz, czym są i dlaczego stały się viralem w social mediach.

Trendy dotyczące stylizacji paznokci zmieniają się w zaskakująco szybkim tempie. Jednak nie warto narzekać, ponieważ dzięki temu stale otrzymujemy inspiracje na ciekawy manicure. W 2020 najpopularniejsze są pastelowe paznokcie. Jednak jeżeli chciałabyś postawić na oryginalny i przyciągający uwagę trend to tortoise shell będą idealne dla ciebie! Decydując się na nie, zaskoczysz wszystkich znajomych! Czym są te modne paznokcie 2020 roku? Przekonajmy się. 

Modne paznokcie 2020: tortoise shell nails

Żółwiowe paznokcie są jednymi z najmodniejszych paznokci 2020 roku. Nazywają się tak, ponieważ do złudzenia przypominają żółwią skorupę. To nie pierwsze wykorzystanie tego printu w modzie i urodzie. Nosimy go już od dawna na okularach czy torebkach. Poza tym budzi  on jeszcze skojarzenia z szylkretowym kotem. Pojawił się już rok temu, jednak teraz powraca i będzie w modzie przez cały 2020 rok. Jakie kolory składają się na ten trend? Jest to mieszanka złotego, brązu, czerni, a miejscami odrobiny brokatu. Są eleganckie, ale również przyciągające uwagę. Świetnie sprawdzą się dla pań, które uwielbiają nowości i nietuzinkowe wzory. Ich zaletą jest uniwersalizm. Możesz nosić je na co dzień i na wieczorne wyjścia. Dzięki występującym na nich barwach, pasują one do każdej stylizacji. Dodatkowo możesz go zrobić sama w domu! Jest naprawdę prosty. Zobacz, jak zrobić te modne paznokcie 2020 roku! 

Zobacz: Modne paznokcie 2020! Te wzory i kolory musisz znać

Modne paznokcie 2020: Jak zrobić tortoise shell nails?

Chciałabyś wypróbować ten wzór na swoich paznokciach? Oto kilka kroków dzięki, którym będziesz mogła cieszyć się tortoise shell nails bez pomocy stylistki paznokci! Jak go wykonać tortoise shell nails ?

  • standardowo przygotuj płytkę i odsuń skórki
  • nałóż ulubioną i sprawdzoną bazę pod lakier
  • nałóż kilka kropel lakieru w odcieniach żółtego na mokrą bazę
  • następnie zrób to samo z delikatnym karmelowym kolorem
  • na koniec dodaj kilka kropel lakieru w kolorze brązu
  • całość utrwal topem

Jak łączyć tortoise shell nails z innymi kolorami?

Te modne paznokcie 2020 świetnie wyglądają jako dodatek do całej stylizacji manicure. Wystarczy pomalować jeden z nich, by wpasować się w ten trend. Najlepiej łączy się on z czarnym lakierem, który dodaje całości elegancji. Można użyć go także zgodnie z modnym kolorowym frenchem. Ulubioną barwę zastąp printem tortoise shell nails. Również tworzy on ciekawe połączenia z delikatnymi pastelami, które są największym trendem 2020 roku! Zobacz kilka inspiracji na te modne paznokcie 2020 i pokochaj tortoise shell nails!