Pandora wspiera UNICEF specjalnym charmsem na Dzień Kobiet. W Londynie odbył się wyjątkowy koncert

W tym roku Pandora świętowała Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób. W Londynie odbył się koncert wspierający UNICEF. Jak wyglądał? Relacjonujemy dla was to wyjątkowe wydarzenie!

Pandora we współpracy z UNICEF wspiera młode kobiety na całym świecie

Pandora kontynuuje współpracę z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) nową akcją z okazji Dnia Kobiet. Duńska marka biżuterii przygotowała specjalny charms, który ma dodawać kobietom pewności siebie, zachęcać do działania i solidarności. Wyjątkowy przekaz został umieszczony na charmsie pod postacią dwóch napisów "The power is in me" i "We can do anything". Biżuteria została ozdobiona niebieskimi kryształkami i cyrkoniami, które pięknie odbijają światło. To idealny pomysł na prezent dla mamy, siostry, przyjaciółki albo samej siebie - nie tylko z okazji kobiecego święta.

Bransoletka Pandora z charmsem We Can Do AnythingBransoletka Pandora z charmsem We Can Do Anything Fot. Pandora / mat. prasowe

Zaangażowanie Pandory we wspieranie kobiet nie ogranicza się jedynie do szerzenia pozytywnego komunikatu. Za każdy sprzedany charms We Can Do Anything, marka przekaże funduszowi UNICEF 59 złotych. Na co zostaną wydane pieniądze? Celem jest zwiększane dostępu dziewczynek do edukacji, a co za tym idzie - zwiększanie szans na lepszą przyszłość. Według informacji podanych przez UNICEF, z 600 milionów młodych kobiet pomiędzy 10 a 19 rokiem życia, aż 100 milionów nie uczęszcza do szkoły średniej. Poza tym, w wielu kulturach małym dziewczynom wciąż wpaja się, że sposobem na zapewnienie sobie godnego życia jest zawarcie małżeństwa, rozumianego jako związek z mężczyzną, a nie rozwój osobisty.  

Pandora we współpracy z Funduszem ONZ chce dawać młodym kobietom możliwość rozwoju w odpowiednich warunkach i z dostępnością do wiedzy. Poszerzenie perspektyw jest kluczowe dla zdobycia pewności siebie jako kobiety. Dedykowany charms będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Pandora i online od 5 marca do końca kwietnia 2020. 

Międzynarodowy Dzień Kobiet - wyjątkowy koncert w Londynie 

Oprócz wprowadzenia do oferty dedykowanego charmsa, Pandora postanowiła świętować Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób. 7 marca w Londynie odbył się koncert, w którym wzięły udział ambasadorki-muzy marki, a także przedstawiciele mediów i influencerzy z różnych stron świata. Redakcja Avanti24.pl też była na miejscu! Impreza odbyła się w industrialnej hali, a na scenie wystąpiły znane artystki: Anne-Marie i Mahalia. Oprócz tego, o odpowiednią oprawę muzyczną dbały siostry DJ-ki Coco & Breezy. Wśród polskiej reprezentacji w Londynie była obecna zwyciężczyni trzeciej edycji Top Model - Zuzanna Kołodziejczyk i znana youtuberka - Nadia Długosz.

Zuzanna Kołodziejczyk na imprezie Pandora x UNICEFZuzanna Kołodziejczyk na imprezie Pandora x UNICEF mat. prasowe

Kim są międzynarodowe muzy Pandory? Naszą uwagę szczególnie zwróciła Halima Aden - modelka i ambasadorka UNICEF-u. Światową sławę zyskała w 2016 roku, kiedy jako pierwsza kobieta w historii wystąpiła w wyborach Miss Minnesota ubrana w hijab. Jest Somalijką, ale urodziła się w obozie dla uchodźców w Kenii. 

Halima Aden na imprezie Pandora x UNICEF w LondynieHalima Aden na imprezie Pandora x UNICEF w Londynie mat. prasowe

Oprócz niej, na imprezie w Londynie były obecne: modelka i tancerka Larsen Thompson, którą można zobaczyć m.in. w teledyskach u Christiny Aguilery czy Katy Perry; fotografka Margaret Zhang, która współpracowała z najbardziej luksusowymi brandami na świecie (m.in. Chanel, Bulgari) oraz artystka Tasya Van Ree. Koncert był wielkim świętem kobiet również ze względu na dobrany repertuar muzyczny. Oprócz autorskich kawałków Anne-Marie i Mahalii, które dały z siebie wszystko, z głośników leciały przeboje m.in. Rihanny, Whitney Houston i Beyonce. Hit tej ostatniej pt. "Flawless", który również rozbrzmiał na londyńskiej imprezie, uważany jest za hymn dla silnych i pewnych siebie kobiet. Marka Pandora wierzy, że wspólnie można zdziałać wiele i my się zgadzamy! Niesamowita atmosfera wokół wydarzenia z Pandora x UNICEF jedynie potwierdza, że kobiety potrzebują, chcą i mogą więcej.

Mahalia śpiewa na koncercie Pandora x UNICEFMahalia śpiewa na koncercie Pandora x UNICEF mat. prasowe

Zajrzyjcie na Instagram @avanti_magazyn - na stories znajdziecie jeszcze więcej zdjęć z imprezy! 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.