Nowa kolekcja Bershki powstała we współpracy z Disneyem. To hołd dla Myszki Mickey

Nowa kolekcja Bershki to połączenie buntu, sztuki współczesnej i freestylu. W tym wszystkim główną rolę odgrywa uwielbiana przez dzieci i dorosłych postać z kreskówki - Myszka Mickey! Ten projekt jest godny uwagi!

Myszka Mickey w buntowniczej odsłonie? Takie rzeczy tylko w Bershce! Marka swoje pomysły czerpie z kultury młodzieżowej - inspiruje się kreatywnością, która drzemie w młodych ludziach. Współpraca Bershki i Disney'a była bardzo owocna, co widać w stylizacjach na zdjęciach - te ubrania będziecie mogli kupić w sieciówce.  

Nowa kolekcja Bershka x DisneyNowa kolekcja Bershka x Disney Fot. Bershka

Odręczne rysunki i szkice z Myszka Mickey w roli głównej znajdziecie na koszulkach, bluzach, kurtkach jeansowych, spodniach i akcesoriach. Można je łączyć lub nosić osobno - liczy się kreatywność w tworzeniu stylizacji! Cała kolekcja stworzona została zgodnie z myślą przewodnią brandu, by nigdy nie poddawać się sztywnym zasadom mody. 

Nowa kolekcja Bershka x DisneyNowa kolekcja Bershka x Disney Fot. Bershka

Ubrania z nowej kolekcji Bershki najlepiej sprawdzą się w stylizacjach casualowych i streetowych. Obok najmodniejszych w tym sezonie jeansów w stylu baggy nie sposób przejść obojętnie. Warto zwrócić także uwagę na oversize'owe koszulki z nadrukami z Myszką Mickey. Ta kolekcja to hołd w stronę ulubionej postaci z kreskówki, którą zna każde dziecko i każdy dorosły na całym świecie. 

Nowa kolekcja Bershka x DisneyNowa kolekcja Bershka x Disney Fot. Bershka

Więcej o: