Małgorzata Rozenek - Majdan w garniturze w zebrę na otwarciu największego parku wodnego Suntago

Wczoraj odbyło się otwarcie największego parku wodnego w Europie, który powstał niedaleko Warszawy, Park od Poland. W wydarzeniu wzięło udział wielu celebrytów w tym Małgorzata Rozenek - Majdan z mężem, Radosławem Majdanem. Prezenterka na tę okazję włożyła garnitur ze wzorem zebry. Zwierzęcy print to prawdziwy trend 2020 roku!

Małgorzata Rozenek - Majdan w garniturze na otwarciu parku wodnego

Prezenterka, jako jedna z pierwszych, miała okazję podziwiać atrakcje największego w Europie parku wodnego Suntago, który mieści się niedaleko Warszawy. Małgorzata Rozenek - Majdan na tę okazję włożyła marynarkę ze zwierzęcym wzorem w zebrę oraz pasujące do niej spodnie w ten sam deseń. Żakiet charakteryzuje prosty krój oraz brak guzików. Spodnie z kolei wyróżniają proste, szerokie nogawki. Razem zestaw stworzył niebanalny garnitur idealny niemal na każdą okazję! Dzięki tej stylizacji żona Radosława Majdana z powodzeniem ukryła coraz większych rozmiarów ciążowy brzuszek. Całość dopełniał czarny, klasyczny top. Musimy przyznać, że ta stylizacja zrobiła na nas ogromne wrażenie!

Małgorzata Rozenek - Majdan w butach z wizerunkiem Myszki Mickey

Fani prezenterki zwrócili uwagę także na inny element jej wczorajszej stylizacji. Małgorzata Rozenek - Majdan swój look uzupełniła sneakersami z Myszką Mickey. Biały model, którego wierzch został ozdobiony nadrukiem z wizerunkiem tej kultowej postaci świetnie uzupełnia jej look. Pod zdjęciem na Instagramie, które opublikowała gwiazda, pojawiło się wiele komplementów dotyczących jej obuwia:

Super buty ????
Zobacz wideo Park of Poland

Park of Poland Suntago, czyli największy park wodny w Europie

Wczoraj pierwsi goście mieli przekonać się na własnej skórze jakie atrakcje czekają na nas w największym parku wodnym w Europie. Park of Poland, bo taką nazwę nosi polski ośrodek, już jutro zostanie otwarty dla wszystkich swoich gości! To wyjątkowe miejsce znajdziemy niedaleko Warszawy w Mszczonowie. Naszym zdaniem każdy znajdzie tam coś dla siebie. Do dyspozycji jest nie tylko 35 zjeżdżalni, w tym jedna z najdłuższych w Europie, ale także strefa saun, rwąca rzeka i baseny dla małych i dużych. Ceny biletów zaczynają się od 39 zł.

Więcej o: