Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy Born2Be. My zwróciliśmy uwagę także na jej sneakersy za 69.99 zł

Joanna Koroniewska chętnie wkłada ubrania polskich marek. Tym razem aktorka zdecydowała się na total look, który możemy kupić w sklepie internetowym Born2be. Plisowana spódnica w zaskakującym, niebieskim kolorze to naszym zdaniem prawdziwy strzał w dziesiątkę! Uwagę zwracają także białe sneakersy za 69.99 zł!

Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy Born2be

Plisowane spódnice kolejny rok podbijają świat mody! Te produkty powinny się znaleźć w szafie każdej fashionistki. Joanna Koroniewska swoimi stylizacjami wielokrotnie udowodniła, że wie co w trawie piszczy, dlatego nie dziwi nas jej ostatni wybór. Spódnica ze sklepu internetowego Born2be zaskakuje nie tylko metalizującym materiałem, ale także niebieskim kolorem. Artystka połączyła ją z wygodną, szarą bluzą tworząc supermodny look. Można dobrać do niej także elegancki lub bieliźniany top, dzięki czemu uzyskamy bardziej elegancką stylizację. Produkt znajdziemy w trzech rozmiarach: S, M oraz L za 139.99 zł.

Joanna Koroniewska w sneakersach za 69.99 zł

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz zacząć rozglądać się za nowym obuwiem. Joanna Koroniewska postawiła na sneakersy z Born2be w ponadczasowym, białym kolorze. Aktorka zdecydowała się na model ze srebrnymi elementami za 69.99 zł. Produkt znajdziemy w rozmiarze 36-41. Możemy je nosić nie tylko do spódnic midi, ale także do jeansów, dresów, a nawet sukienek. Naszym zdaniem z białymi sneakersami możemy stworzyć niemal każdy look!

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska w kurtce jeansowej Born2be

Kurtka jeansowa to produkt bazowy, który z całą pewnością znajdziemy w wielu szafach. Z tym produktem możemy stworzyć look niemal na każdą okazję. Joanna Koroniewska zdecydowała się na krótki model w jasnoniebieskim kolorze, który doskonale współgrał z resztą jej ubrań. W tym sezonie warto łączyć ze sobą różne rodzaje tkanin, dzięki czemu uzyskamy ciekawy i niebanalny efekt. Aktorka włożyła model z przetarciami za 129.99 zł. Można go kupić w sklepie internetowym Born2be w dwóch rozmiarach: S/M oraz M/L.