Olga Kalicka w walentynkowej biżuterii marki YES. Aktorka ceni jej prostotę i elegancki charakter

Olga Kalicka nastraja walentynkowo i prezentuje na sobie piękną biżuterię, która idealnie wpisuje się w klimat tego zbliżającego się święta. Przyglądamy się jej pięknym kolczykom, naszyjnikowi i pierścionkom polskiej marki YES. Znamy ich ceny!

Olga Kalicka w walentynkowej biżuterii marki YES

Olga Kalicka jak każda kobieta uwielbia biżuterię. Na ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie promuje produkty ze specjalnej, walentynkowej kolekcji polskiej marki YES o nazwie BeLoved. Oczywiście nie mogło zabraknąć motywu serca. Olga Kalicka ma na sobie wiszące kolczyki z sercami marki YES. Są pokryte złotem i ozdobione malutkimi rubinami. Ich cena to 199 zł. Do kompletu dobrała naszyjnik z sercem za 219 zł. Aktorka zadbała również o ozdobę rąk i ma na sobie 2 pierścionki - jeden srebrny, a drugi pokryty złotem. Tutaj znów mamy motyw serca. Cena srebrnego to 179 zł, a ten w kolorze złotym kosztuje 149 zł. Te biżuteryjne elementy świetnie pasują do delikatnej urody Kalickiej, a sama aktorka przyznała, że uwielbia je za prostotę oraz elegancki charakter, które nadają kobiecości.

 

Kolekcja walentykowa BeLoved marki YES

Walentynkowa kolekcja BeLoved to jedna ze specjalnych linii polskiej marki YES. W ofercie znajdziemy motyw serc połączonych z małymi rubinami (kamieniami miłości) i diamentami. Do wyboru są delikatne kolczyki, kobiece bransoletki, urocze pierścionki oraz romantyczne naszyjniki. Na pewno te produkty spodobają się kobietom, które nie lubią zbytniego przepychu i cenią sobie subtelną elegancję. Twórczynią BeLoved jest Magda Dąbrowska, dla której inspiracją były, jak sama powiedziała, wzory z przeszłości. Tego typu biżuteria idealnie sprawdzi się zarówno do wieczorowych strojów, jak i codziennych, kobiecych stylizacji.

Olga Kalicka i jej marka Reves

Luty to intensywny i ekscytujący czas dla aktorki. To właśnie w tym miesiącu, marka Reves, której jest współzałożycielką, rusza ze sprzedażą internetową. Kilka dni temu Olga Kalicka ogłosiła, że stanie się to już 19 lutego 2020 roku. To na pewno dzień, na który z niecierpliwością czekają zarówno fanki aktorki jak i miłośniczki polskich marek. Wiele produktów można było już podziwiać na jej profilu Instagramie. Także na ostatnim zdjęciu, na którym prezentuje biżuterię marki YES, Kalicka ma na sobie sukienkę marki Reves.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.