Olga Kalicka stworzyła własną markę odzieżową Reves. To spełnienie jej marzenia!

Olga Kalicka w sobotę zapowiadała, że to "ostatni dzień sekretów" i już w niedzielę wszystko się wyjaśni. Jak powiedziała, tak zrobiła - na swoim profilu na Instagramie zamieściła post, w którym ogłosiła powstanie własnej marki - Reves. Niektóre ubrania można było zobaczyć już wcześniej na jej zdjęciach.

Olga Kalicka i jej marka Reves

Jeśli powstanie własnej marki jest spełnieniem marzenia, to nazwa brandu Reves jest najlepszym z możliwych! W końcu po francusku oznacza to właśnie "marzenia". Wczoraj wieczorem Olga Kalicka oficjalnie ogłosiła, że stworzyła własną markę odzieżową, właśnie o tej nazwie. Aktorka jest właściwie współzałożycielką - "druga połówka" to jej przyjaciółka, miłośniczka mody Karolina Borowska. W sobotę, w tym samym momencie co ogłoszenie powstania marki, ruszył oficjalny profil brandu na Instagramie - reves_store. To świetna wiadomość dla fanów Olgi Kalickiej, ale również wszystkich miłośniczek polskich marek. Jeszcze nie ogłoszono dokładnej daty, kiedy ruszyć ma sprzedaż. 

Olga Kalicka w ubraniach swojej marki

Nazwa Reves nie powinna być obca uważnym fanom aktorki śledzącym ją na Instagramie. Na jej profilu pojawiło się już kilka zdjęć, na których Kalicka nosi ubrania tej marki. Oznaczone one były właśnie jako "reves_store". Widać, że można się tu spodziewać kobiecych, klasycznych i eleganckich projektów.

Najwięcej razy na Instagramie Olga Kalicka pokazała się w czarnej sukience maxi w drobny, biały print przypominający grochy. Przy dekolcie sukienka ozdobiona jest eleganckim wiązaniem. Jej rozkloszowany fason jest uniwersalny i świetnie wygląda na sylwetce. Na jednym ze zdjęć aktorka miała na sobie ten sam model, ale w czerwonej wersji kolorystycznej. Raz Kalicka pokazała się w minispódniczce z charakterystycznego materiału, określanego jako "chanelka". Na ostatnio dodanym zdjęciu widzimy aktorkę w pięknej, brązowej sukience w geometryczne wzory, z eleganckim wiązaniem przy dekolcie. Ta kreacja to lekkie nawiązanie do stylu retro - wygląda niezwykle stylowo!

Poparcie fanów i gwiazd

Pod ostatnim postem na profilu aktorki jak też na profilu marki widzimy mnóstwo komentarzy zachwyconych tą wiadomością fanów, a także gratulacje ze strony nanych osób. Słowa uznania otrzymała od m.in. Agnieszki Sienkiewicz, Zory Korolyov, Dominiki Gwit, Mai Hirsch.