Na pomoc zwierzętom w Australii! Wyprzedaż szaf celebrytów w warszawskiej Galerii Młociny!

Jakiś czas temu świat obiegła informacja o niszczycielskich pożarach w Australii. Polskie i zagraniczne gwiazdy postanowiły pomóc Australijczykom w walce o ich dom. Okazuje się, że życie straciło już ponad MILIARD zwierząt, a jak podają naukowcy, niektóre gatunki mogły przestać istnieć. W warszawskiej Galerii Młociny w piątek i sobotę znani influencerzy i celebryci wezmą udział wielkiej wyprzedaży swoich szaf, z której część dochodu zostanie przeznaczona na rzecz fundacji, która zajmuje się ratowaniem zwierząt w Australii.

Celebryci wyprzedają swoje szafy

Już w piątek i sobotę w warszawskiej Galerii Młociny odbędzie się wydarzenie, które nie tylko pozwoli na zdobycie prawdziwych perełek, ale również pomoże zwierzętom w Australii. Znani i lubiani wystawią na sprzedaż swoje ubrania, które będzie można kupić w bardzo okazyjnej cenie. To również szansa na znalezienie dawno niedostępnych produktów. W akcji zadeklarowało udział aż 25-ciu celebrytów w skład, których wchodzą dziennikarze, aktorzy, influencerzy i blogerzy. W Galerii Młociny pojawi się m.in. Aneta Zając, Anna Wendzikowska, Karolina Szostak i Łukasz Kędzior.

Wyprzedaż dla zwierząt w Australii

Pożary, które od kilku miesięcy pustoszą Australię zabrały dom nie tylko ludziom, ale również zwierzątom. Eksperci podają, że MILIARD z nich straciło życie, co może wiązać się z wyginięciem niektórych gatunków. Wyprzedaż szaf celebrytów, zorganizowana przez Galerię Młociny i aplikację LESS, to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli tylko chcemy pomóc tym niewinnym istotom. Istnieje również mnóstwo innych opcji, dzięki którym wesprzemy walkę ludzi o dobro zwierząt w tym kraju, m.in. można wirtualnie adoptować koalę, wziąć udział w zbiórce zorganizowanej na Facebooku, która jednocześnie jest jedną z największych w jego historii i przelać środki na WWF Australia.

Jak wziąć udział w wyprzedaży szaf celebrytów w Galerii Młociny?

Wyprzedaż szaf celebrytów zorganizowana w warszawskiej Galerii Młociny odbędzie się za pośrednictwem popularnej aplikacji LESS. Wystarczy ją pobrać i się zarejestrować, a potem kupować wybrane i przymierzone w galerii produkty. Dzięki temu nie musimy martwić się o drobne, mając dodatkowo większą szanse na zakup wymarzonego ubrania.

Więcej o: